Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt hasfájós az első...

Más is volt hasfájós az első 12 hétben?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, eddig eléggé rendetlenkedett a hasam, zuborog, fàjdogàl, néha bele nyilall. Hol hasmenésem van, hol székrekedésem. A védőnő azt mondta, minden, ami ilyenkor nem természetes, az normàlis, mivel vàltozik a szervezetem. :) màs is volt igy? Nem féltetek, hogy baja lesz a babànak? Múlni fog ez majd? Bocsi a sok kérdésért nem de első terhesség és nagyon izgulok! :)
2014. ápr. 24. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fájdogál néha sz alhasam, volt hogy most az ünnepekben egész nap.. Említettem a dokinak, de amíg nem görcsös addig természetesnek lehet venni, úgyhogy nem kell félni!:)Boldog babavárást!:) 12 hkm
2014. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!