Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fontos hogy mikor...

Miért fontos hogy mikor mozdul meg a baba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem amikor a fiammal voltam terhes az apósom mondta, mint mindenhez értő, hogy az első rúgás+20?hét és szülsz.

Na a fiamat 13.héten éreztem először, apró de ismeretlen mozdulat, és onnan mindig egyre erősebben. Na erre jött, hogy húsvétkor itten gyerek lesz:) nem lett.


Amíg nem volt Uh addig ez egy támpont volt, hogy amikor már az anya érzi az a félidő. Persze nem pontos ez sem...

2014. ápr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nôgyógyász mondta hogy jól jegyezzem meg mikor mozdult meg mert onnantól még 20 hét a szülésig. 21+4 hetes vagyok és mintha az elmúlt napokban èreztem volna. Fura volt, nem is tudom ô volt e, én a hullámokhoz hasonlítottam. Mint mikor az óceánon hatalmas hullámok keletkeznek egy viharban és az neki csapódik egy sziklának. Érdekes érzés és már napi rendszerességgel èrzem. Remélem ez már az én pocaklakóm. És remélem nem húzom a 41.hétig. :)))
2014. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!