Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nő a terhessége előtt...

Ha a nő a terhessége előtt dohányzott, akkor nagyobb a valószínűsége a nagymértékű hízásnak a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Hiszen a dohányzásról leszokástól és a terhességtől is szoktak hízni. Én is dohányoztam terhesség előtt, 17 kilót szedtem fel.
2014. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű,én ellenpélda vagyok. Én 9kilót híztam,amiből a gyerek volt 5kg. Az első trimeszterben fogytam 3kilót.

Dohányoztam elég sokat a terhességem előtt. Már 5éve nem gyújtottam rá,de mégsem híztam el!

2014. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, hát én is a sokat hízók társaságába tartozom :) bár nem is bántam. 55kg-mal kezdtem, most vagyok 24hetes és 13kg van rajtam, de ebből minimum 10 elfért, mert ugye a cigizés egyik másik velejárója a gyors anyagcsere, és az étvágytalanság, azaz nekem ez volt és nem tudtam hízni. most kis formás combos vagyok :) igaz pár mérettel nagyobb ruha kell de a páromat sem zavarja.
2014. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Én a pozitív teszt után letettem a cigit,de a rosszullétek miatt fogytam 3 kilót. A 20. hétig mindenki azt mondta,hogy én biztos nem fogok meghízni :)) kb 22 hetesen kezdtem hízni és a végére 30 kg pluszom lett :( szerencsére mind lement. Most várom a másodikat,eddig csak fogytam (megint szuperül indul a terhesség :( ),de nem akarok sokat hízni,nagyon oda fogok figyelni.
2014. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3as válaszoló vagyok.

szerintem ez attól is függ hogy cigizés alatt mennyit ettél. tehát meg van e a 3fő étkezés plusz ez meg az...vagy sokszor helyettesítette a cigi a kaját. én így voltam. volt hogy egyszer megpróbáltuk lerakni, 3 hónapig nem is gyújtottam rá és akkor nem voltam terhes, de egy hónap alatt felszedtem 7-8kg-ot.

2014. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálam úgy volt, hogy a fiam születése előtt nem dohányoztam, mégis húsz kilót híztam. Utána kilenc évig dohányoztam, majd terhes lettem a lányommal. Azonnal abbahagytam a cigit, a terhesség alatt csak 10 kilót híztam, ami szülés után pár hónappal le is ment.
2014. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány kilot hiztál? előfordul,hogy cigi letevése és a terheség is okoza sok hizást
2021. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!