Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek így mennyire...

Szerintetek így mennyire biztos a neme?

Figyelt kérdés
15 hetes terhesen 4d UH-n voltam. Kérdeztem a babó nemét (fiút érzek és azt is szeretnénk) mutatta a doki, hogy valami van ott a lábacskái közt. De nem mondta 100%-ra, mert szerinte az lehet egy nagyobb nuni is. Szerintetek? Volt így valaki?

2014. ápr. 26. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12 hetesen lànyt mondtak 15 hetesen fiut es mintha lett is volna ott valami aztàn 18 hetesen megint làny ès vègül 26 hetes 4d megint làny de szàmomra elèg fura ahogy vissza nèzem nem vagyok benne biztos hogy amit latok az nunus:-) szoval mèg ne èld bele magad!
2014. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Roberta77 ***** válasza:

Sziasztok :-)

Én 14+3 voltam sima ultrahangon, ott azt mondta az orvos,hogy fiú.

Néztem is nagyot, mivel rózsaszínben gondolkodtam ezidáig csupa lány nevekkel, kislány "anyai megérzéssel" és kislány baba álommal

:-)))

Alig várom a következő uh-t,hogy vajon jól látta e?! Mert akkor fiú neveket kell keresnünk :-)

Itt egy jó oldal mennyire hasonlítanak a nemi szervek:

[link]


Üdv.

2014. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát akkor marad a várakozás:). Ha minden igaz, akkor a jövőhéten megnézik újra. De bízok benne, hogy kukacos:)
2014. ápr. 26. 14:27
 4/16 Roberta77 ***** válasza:
Majd írd meg,ha nem felejted el :-)
2014. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom a 16 hetes uh-on fiúnak tűnt, de csak nagyobb nuni volt, most a fiamnál egyértelműen látszott, hogy fiú (szintén a 16 hetesen) neki nem csak valami volt a lába között, hanem konkrétan ott figyelt a teknősbéka :)
2014. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát,ha nem is fiú,mégis lány lesz,akkor se csüggedj,hidd el,lehet,hogy jobban fogod imádni.:)

Én már 10 éve vagyok együtt a párommal,a kapcsolatunk kezdetekor mindketten mondtuk,hogy fiút szeretnénk,most van egy 8 hónapos kislányom,és imádjuk!!!!!!:)

Most várjuk a 2.-at,bízom benne,hogy kukaca lesz,de ha kislány,akkor se baj,lesz egy hugica is,egyátalán nem fogunk csüggedni.:)

Most 12 hetes vagyok,uh-ra most megyek,kíváncsi leszek én is.:)

2014. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. heti uh-n mondta ezt a doki. Nálunk még a köldökzsinór is a lábai között volt. Végül csak fiú lett, szóval jól látta a doki :))
2014. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hat semmi sem biztos csak ha mar kijott :-D

Nekem meg mindig nem tudtak megmondani, pedig 27 hetes vagyok. Mar van egy lanyom, ezert nagyon fiut szeretnenk...

Legalabb nektek mondtak mar valamit megha nem is biztos :-)

2014. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekünk is van már lányunk, azért bízunk az öcsiben:) holnap Uh, remélem kiderűl:)
2014. ápr. 27. 12:50
 10/16 Roberta77 ***** válasza:
Lehet érdeklődni? ;-)
2014. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!