Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is így? Kicsit aggódom

Volt más is így? Kicsit aggódom

Figyelt kérdés
Az első trimeszter vége felé járok és semmi terhes tünetem nincs. Ilyenkor nem kellene már kicsit fájnia a pocinak, mivel nyúlnak a méhszalagok? De azt sem érzem. Jelezhet ez bajt? Még 2 hét, mire újra megyek dokihoz.

2014. ápr. 27. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt semmi kellemetlen nem kell, hogy érjen. De majd fog, efelől ne aggódj. Normális, ha nem fáj, szúr, húzódik, de az is ha igen.
2014. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj. Én sem éreztem semmit, én otthon hallgattam a szívhangot :)

Ha meg fájna a hasad, mert nyúlnának a szalagok, akkor azért lennél ideges. Lazíts, nyugi :)

2014. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Gondolom orvosnál voltál már. Nem hiszem,hogy baj van,örülj neki inkább. Nekem 5hetes korom óta fáj a hasam a derekam és étvágytalan vagyok. Mostanában már hányingerem is van.

Ha nagyon aggódsz menj le holnap az sztk-s rendelésre.

2014. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ,nyugi ,nincs baj, örülj neki inkább. Énis így voltam mint te, az égvilágon semmit nem éreztem. Még most se :D pedig már a 17.héten tartunk :)
2014. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!