Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség 12hetében...

Ikerterhesség 12hetében vagyok a hasam aljába van h nagyon beleszúr a fájdalom. Ez mitől lehet? 5-én kell mennem az orvoshoz.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan csak egy babám lesz, de nekem is bele szokott szúrni. Szerintem ez normális, vegyél be magnéziumot, az jó rá.
2014. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne aggodj!En most vagyok 16hetes es meg neha szurkal a hasam.Kerdeztem a dokit aki megnyugtatott,hogy normalis mer no a meh es nyulnak a szalagok.Probalj meg pihenni es ne idegeskedj! :)
2014. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha első terhesség, akkor vsz. a szalagok, igen.

Nekem az ikrekkel félidősen volt erősebb szurka meg fájdalom, hogy rossz volt még menni is, akkor vashiányt állapítottak meg.

2014. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ikrekkel vagyok várandós és annyi idős mint te! :) Nekem a plussz magnézium segített. :)
2014. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó milyen plussz magnézium segitett? orvos irta fel vagy vény nélkülit vettél? Esetlegesen ha gondolod beszélhetünk privátban is ugy gondolom h egy kis tapasztalat csere nem árt :)
2014. ápr. 28. 04:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! En is ikrekkel vagyok varandos, most vagyok a 18. hetben. Nekem az elej volt nagyon durva, sokszor gorcsolt a hasam a 12. het elott, de ez elvileg normalis.


Nalam verszegenyseget allapitottak meg, ugyhogy vasat kell szednem. Egyebkent ikreterhessegnel egyebkent is kell vasat szedni.


A vas mellett szedek magneziumot meg terhesvitamint is. A 12. het utan semmilyen fajdalmam nem volt.

2014. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!