Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit befektettek a kórházba...

Akit befektettek a kórházba biztonság kedvéért és ott laktak a közelben, hazamentetek?

Figyelt kérdés
Mondjuk fürdeni /napközben/ha esetleg nem volt meleg víz a kórházba vagy ilyesmire gondolok.
2014. ápr. 28. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mert onnantól az ő felelőségük is hogy a baba is ès Te is biztonságban legyetek.
2014. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont. És mivel az ő felelősségük, ezért ha te mégis kijátszod őket és megtudják, megteheti a kórház, hogy elutasítja az ellátásod és áthelyeztet más kórházba.

Én nem kockáztatnék.

2014. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet kimászkálni, ill. akkor alá kell írni egy papírt, hogy saját felelősségre. Én nem mertem, annyit ijesztgettek, aztán egy hétvégére mégis hazaküldtek, dettó "saját felelősségre", de akkor is jelentkeznem kellett este és reggel is NST-re.
2014. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer mentem el saját felelősségre, ha nem engedtek volna el, akkor is ott hagytam volna őket. mikor végeztem a dolgommal, visszamentem.
2014. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!