Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt fenn ojan lány aki...

Van itt fenn ojan lány aki kiskoru és terhes esetleg van babája és lenne kedve velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Beszélgetés kezdete előtt lapozd kicsit át a nyelvtankönyvet, illetve a helyesírási kéziszótárt.
2014. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Én 17 voltam amikor szültem, most 22 vagyok :)
2014. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

oJan biztos nincs...

ugyanis 2J vel kell írni...xd :D(ojjan)

2014. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért érdekes, hogy én adtam az eddig egyetlen értelmes választ, mégis 0%ra pontoztak! Nevetséges!
2014. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Én már meg sem lepődök az ilyenen.Azért én adtam egy zöld kezet,mert a válasz hasznos volt.Hahó emberek,nem likeolni meg unlikeolni kell.Nehéz felfogni?
2014. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Köszönöm kedves utolsó :)
2014. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

én megmondom őszintén ha engem 80% alá lehúznak akkor én is lehúzok mindenkit...


tudom h több válasz(mint ez is) még plusz lehuzandó válasz nektek...de akkor is beismerem

2014. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabee9 válasza:
Ne haragudj, hogy írok a kérdésed alá. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, De! Légyszíves, tedd meg a saját néped érdekébe, hogy nem szülsz úgy gyereket, hogy tizenX éves vagy és azt sem tudod, hogy miből fogod etetni szerencsétlent és hol fogod felnevelni. Bocsánat, hogy raboltam az idődet, de légyszíves gondolkozz el ezen.
2014. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!