Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor ebben már biztos lehetek?

Akkor ebben már biztos lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom egy rakat ehhez hasonló kérdés van fent nap, mint nap, de sok csalódásról is olvasni ezért kérdezem meg mi a tapasztalat. Szóval: már több mind egy hete késik a havim, vannak tünetek mint pl hányinger, aluszékonyság, has szurka, mensi szerű görcsök. Múlt héten csináltam 2 tesztet, mind kettőn egy percen belül megjelent a második csík, nem volt olyan erős de szemmel jól látható volt. A héten hétfőn elmentem dokihoz, de nem látott semmit, elküldött Beta HCG vérvételre, és aszerint terhes vagyok. 1918.8 mU/ml. Ennek már biztos hihetek? a terhességi teszteknek nem mertem nagyon hinni és bele élni magam. Egyébként volt már egy spontán vetélésem. Hétfőn kell vissza mennem a lelettel a dokihoz. Köszi előre is a válaszokat. :)

2014. ápr. 30. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérvétel tuti biztos. Terhes vagy, gratulálok.
2014. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen ez terhesség. a teszt sem mutat hülyeséget, föleg ha többet csinálsz és mind pozitív. Ha nincs HCG nincs második csik sem.
2014. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És miért nem látott hétfőn a doki még semmit csak a megvastagodott nyálkahártyát? utána küldött vérvételre.
2014. ápr. 30. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
azért mert korai volt. hüvelyi uh-gal csak 5. hét után lehet látni, hasival még késöbb. szivhang csak 6 hét után van, csak azután jelentheti ki egy orvos hogy élö terhességröl van szó.
2014. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

mult heten 5hetes voltam es nem lattak semmit.

tegnap mar volt petezsak es szikholyag is

2014. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!