Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hét 2 napos volt az első...

A Dorina kérdése:

16 hét 2 napos volt az első hogy megmozdult a babám.5 napig sokat mozgott és most meg mint akit elvágtak nem mozdul meg és ma vagyok 17hét2napos. Mit tegyek hogy mozogjon, és újra érezzem hogy minden rendben van vele?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? 2 napja nem érzed hogy mozog? Egyáltalán? Mert akkor egyél csokit és ha végképp semmi azért nèzesd meg magad.Enyhe mozgás naponta néhány alkalommal azért szükséges.
2014. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hàt, nekem kissé fura, hogy 16 hetesen sokat mozgott. Az oké, hogy érezted már mozogni, de ilyenkor még nem törvenyszeru, hogy rendszeresen mozogjon, szóval ne aggódj! Nekem ilyenkor volt hogy egyik nap éreztem Őt mozogni, aztán pár napig semmi nem volt. A sokat és rendszeresen mozgó időszak csak a 21.héttől volt. : )
2014. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel nem értek egyet! Ahogy írtam, ilyenkor még nem kell minden nap érezni a mozgást.
2014. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) Nem baj ha nem értesz velem egyet, a kérdezőnek válaszoltam.Három gyermekem van és a legkisebb 5 hónapos.Szóval nem volt régen az utolsó terhességem.Az én tapasztalatom az , hogy onnantól hogy éreztem a mozgásukat egy olyan nap sem telt el hogy ne mozogtak volna úgy hogy ne érezzem.Valóban vannak nyugisabb napok de akkor is minimum a 2 érezhető mozgás megvolt.Ezért kérdeztem hogy ha ilyen aktìvnak érezte és 2 napja semmi azért megértem ha nyugtalan.A csoki mint tudjuk megmozgatja.
2014. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Nekem a lányommal volt így..16 hetes terhes voltam mikor megmozdult..volt olyan, hogy 2 napig nem éreztem..utána 4 napon keresztül megint minden nap többször is..aztán megint nem. Olyan 21 hetes voltam mikor már minden nap mozgolódott.

Mindenesetre ha nem vagy nyugodt menj el egy Uh-ra, de Én nem aggódnék a helyedben:)

2014. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves első! Gratulálok! Nekem három hónapos a kisfiam, ìgy nekem is frissek a tapasztalataim, de ahogy látod, más is azt írta, amit én. Egyáltalán nem gond ilyenkor, ha több napig nem érezhető a mozgás, hiszen olyan picikék még. Ilyenkor sajnos a csoki sem mindig jó, hiszen mozognak ők, csak még nem minden mozgást érez az anyuka úgy, mint később. Ha mellsőfali a lepény, előfordulhat, hogy bebújnak a lepény mögé és akkor ez is nehezíti a mozgás érzékelését.
2014. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam 17 hetesen volt,.hogy nem êreztem mozogni 3 napig. Csináltattam uh-t de szerencsêre nem volt gond. Ha aggódsz, menj el dokihoz, vsgy akár a vêdõnõhoz egy szivhangra
2014. máj. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :-) a csokit mindenképp ki fogom próbálni és ha semmi változás akkor megyek védőnőhöz vagy dokihoz.
2014. máj. 2. 06:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell aggódnod, mert tuti mozog csak nem érzed, viszont ami nekem ilyenkor segített az az, hogy háton feküdtem és nagyon koncentráltam...illetve most a 3. babánál vettem egy szívhang hallgatót is mert nagyon rá tudtam én is parázni a témára.


De tényleg ne aggódj én a 3. babámat éreztem a legkésőbb mozogni szerintem még 16 hetesen sem voltak egyértelmű mozgások csak olyan, mintha valaki pezsgőt bontott volna a hasamban és tuti nem éreztem az elején minden nap, szóval van ilyen is...ja és elég frissek az emlékeim lévén még mindig terhes vagyok a 3. gyerekkel :D (37 hetes)

2014. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 17 hetesen semmit nem jelent. El tud simán "bújni". Még 20-22 hetesen is, nemhogy ilyen korán.
2014. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!