Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itthon fitt labdank,...

Van itthon fitt labdank, olyan amit vajudaskor használnak. Szerintetek mikortol lehet használni?

Figyelt kérdés
Csak vajúdáskor, vagy már hamarabb is??? Hallottam mindenfélet. Volt aki hasznalta mar hamarabb is es segitett vmit? 38hkm
2014. máj. 2. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én még csak a vajúdásos használatról hallottam, nekem mondták is a szülőszobán, hogy használjam, jobb lesz ettől. Esetleg a szülésznődet nem tudod megkérdezni, ő mit javasol?
2014. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En nem Magyarországon élek. Itt kicsit másképp van minden. Csak nem találok erről sehol semmit, hogy kezdhetném e hamarabb. Leheth neindulnanak a dolgok hamarabb. Mondjuk a hátam is rettentően fáj, leheth arra is segítség volna. De koszi a valaszt
2014. máj. 3. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A fittlabda nem csak vajúdásra jó, hanem általánosságban is, lehet rajta gyakorlatokat végezni, bármikor. Ettől nem indul be a vajúdás, csak tehermentesít, ezért szokták vajúdáskor használni.
2014. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz attól elkezdeni szülni, ha ráülsz - viszont jót tesz a gerincnek, mert instabil és így edzi a környező izmokat (erre találták ki). Szóval nyugodtan - ha a baba nem szereti és befeszít, vagy úgy érzed, mégsem tudsz rajta egyensúlyozni nagy hassal, akkor majd leszállsz.
2014. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt mindenkinek. Kiprobalom tutira, mert mar a boges kapkod ugy fáj a hatam
2014. máj. 3. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, nekem a gyógytornászom, aki terhesekkel és intimtornával foglalkozik javasolta, hogyha bármikor hát/derékfájásom van, akkor a munkahelyemen ilyenen üljek, ne széken.
2014. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2014. máj. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!