Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátizsákot cipelhetek?

Hátizsákot cipelhetek?

Figyelt kérdés

Be szeretnék vásárolni,de segítségem nincs.

Árthatok, ha a hátamon cipelem a súlyt?


2014. máj. 3. 02:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem ötven kilót akarsz cipelni....
2014. máj. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
pár hete kénytelen voltam egyedül nagybevásárolni, mert párom nem ért volna haza zárás előtt, és németbn vasárnap nincs bolt. Sajna kb 20 kg-t kellett hazacipelnem. Örültem volna egy hátizsáknak, de az enyémet nem találtam :)
2014. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Annyit cipelj, amennyihez hozzá vagy szokva.
2014. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A masodik terhessegem alatt a nagyobbat kellett cipelnem neha babakocsival emelni. Rendszeresen jartam bevasarolni.Ha nem vagy veszelyeztetett terhes, akkor egy kisebb bevasarlastol nem lesz bajod.Ha rendszeresen kell majd nagyobb cuccot venni pl mososzer, akkor probalj szerezni egy gurulos banyatankot, amibe belepakolhatsz.
2014. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Igen

én még az 50 kg-os kutyusunkat is emelgetem.


32 hkm

2014. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ez rendkivul hiheto, utolso. Majd egy no, plane elorehaladott terhesen eg otven kilos kutyat emelget......
2014. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

hát akkor ne hidd el. ennyi

Tudtommal nem látod, hogyan telnek a mindennapjaim, nem te vagy kint velem az udvaron és még sorolhatnám. Attól mert sok kismama bebeszéli magának, hogy jajj ezt nem lehet jajj azt nem lehet, még a pihétől is félnek, attól még nem mindenki így gondolkodik.

2014. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Nos, tudod nálunk is van egy kutya, igaz nem 50, hanem 48 kiló, de senki nem emelgeti, nem is tudnã. Nem tudom minek kell hülyeségeket beszélni.
2014. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Edesanyad kedvenc lánya, utolso. Bunko vagy es hazudsz, mint a vízfolyás, ráadásul deleslegesen, mert senki el nem hiszi neked, hogy 32 hetes terhesen te majd egy 50 kilós állatot emelget az.
2014. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Miért kell bunkózni? Már miért ne emelhetne nagyobb súlyt? Mivan nem volt szex az este,hogy belekötsz itt midenbe?
2014. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!