Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom szerint a baba...

A nőgyógyászom szerint a baba 6 hetes pár napos nem látott szivhangot a menstruációm szerint viszont már túl vagyok a 8ik héten. Van még remény? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kellett volna mennem uhra de korházba kerültem mert barna folyásom lett ami viszont még aznap el is múlt. A doki a korházban azt mondta amikor megvizsgált hogy látja a magzatot de életre utaló jelet nem. Pár nap után csinál még egy uhát es ha nem lesz szívhang akkor kikaparják. De én még várnék vele. Keressek fel több orvost nézessem meg magam vagy már nincs remény? Járt már igy valaki? nagyon elvagyok keseredve. :- (
2014. máj. 4. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnálom...de ilyenkor már lennie kell szívhangnak ha jól van a baba.
2014. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szóval a menzi szerint 8 hetes, de méretre még csak 6? én úgy jártam, hogy voltam a 6 hetes uh-n, látta, hogy elkezdődött valami, de szivhangot még nem talált. még azon a héten barna pötty lett a bugyimon, de semmi görcs, elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert és az orvos visszarendelt a 8. héten. Nos, a gyógyszer ellenére a 8. héten is még csak a 6. heti méretű babát látta, szivhang nélkül. nem fejlődott. missed ab lett.

az orvosom még egy orvossal konzultált, ő is megnézett, és utána rögtön küldtek is küretre, mert azt mondták, hogy már a 6. héten elhalt, és mivel már két hete bennem a halott magzat, ami nem ürült ki magától, igy a vérmérgezés elkerülése miatt nem várhattam, másnap vittek a műtőbe.

Nézesd meg magad másik orvossal is, ha az megnyugtat, de ne várj sokat, mert ha nem él már és nem ürült ki, akkor vérmérgezést kaphatsz.

2014. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel, de azért lélekben készülj fel a legrosszabbra is.

Nekem is hasonló szitu volt. Utolsó vérzés szerint több, mint 6 hetes terhes voltam, a dokim viszont nem látott semmit, csak petezsákot. 1 hét múlva már volt embrió, szívhanggal. A terhesség alatt mindig a vérzés szerint számolták a heteket. Majdnem betöltöttem a 35. hetet amikor megszületett a babám, a fejlettsége viszont csak 33 hetesnek felelt meg. Kb ennyi volt az elmaradás, mint az elején, tehát később fogant, nem félidőben.

2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.hát holnap csinàljàk az eldöntő uhát.vesznek és vettek is le vèrt azt is figyelik de nem mondtak semmit csal annyit hogy.majd holnap eldől.de azt láthatják a vérben is hogy ha jó úton halad a terhesség nem ?
2014. máj. 4. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem készülj fel... Menzi szerinti 8 hetesen már bőven kéne szivhangnak lennie, de ha pl. két héttel később fogant és a doki szerint is már 6 hetes pár napos, akkor is már kéne lennie szivhangnak...
2014. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nekem úgy volt h megcsináltam a tesztet pozi lett orvos nem lágott semmit uhn vérvétel az is pozi egy hét múlva megint uh még mindig semmi elküldött mashova h lehet h méhen kivüli ott azt mondták h egyáltalán nem is vsgyok terhes, mondtak menjek el még egy vérvételre, én rengeteget sirtsm de elhatároztam h várok két hetet, amikor mentem kb már 8-9 hetes terhes voltam és akkor látszodott mindkettő....ezt csak azért irtam le h a remény hal meg utoljára...drukkolok
2014. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi...hát nekem már csak a remény maradt :-\
2014. máj. 4. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem szinte ugyan ez volt.... nem láttak szivhangot ... elmentem egy másik dokihoz aki megállapitotta h van szivhang !!!! Érdemes több dokival uh-ztatni!!!!
2014. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi volt ma????
2014. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csináltak ultrahangot de azt mondta a korházban a doki hogy nem lát ott semmi magzatot se életre utalo jelet...a hormonszintem nagyon lassan nől...holnap csinálnk még egy uhát egy modernebb gépen de már sztem ez elvan döntve :-\
2014. máj. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!