Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen haskeményedés?

18 hetesen haskeményedés?

Figyelt kérdés
2 hete elég sokszor begörcsöl a vádlim hajnalban. Ezeken a napokon reggel ahogy megpróbálok felülni lüktetést érzek a hasam alján és hirtelen dupla akkora lesz a hasam és kőkemény. 1-2perc után megszűnik. Majd 2-3x megismétlődik 1 órán belül aztán egész nap semmi. Eddig mgb6-ot szedtem napi 2x3-at mert hasfájásom a terhesség kezdete óta. De most a doki magnerot ajánlott. Félek,hogy nem tùl korai a haskeményedés? Félek hogy koraszülött lesz a babám. Mit ajánlanátok még hogy végig bírjam és ki tudjam hordani a babát ?
2014. máj. 5. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyi idősen, aztán abbamaradt majd nem rég ismét előjött. Különösebb baj nincs benne, de valami erősebb magnéziumot kellene szedni, mint a b6. Vagy a magnerot, vagy a legjobb a magnesi citricit, de ez receptre a legolcsóbb.
2014. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne félj a haskeményedéstől, változó hogy kinél mikor jön elő. Nekem az első terhességem alatt a 25. hét körül volt először, utána is csak nagyon ritkán volt, leginkább orgazmus után. Most a második terhességem alatt 9-10 hetesen volt egy-két keményedésem, azóta semmi. Amúgy szerintem is erősebb magnéziumra lesz szükséged, nekem a dokim azt a citriciset írta fel amit az előző válaszadó is írt, első terhességem alatt nagyon bevált. Amúgy a vádli görcsre is a magnézium a jó.
2014. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!