Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb 5hetesen nem látszik...

Ha kb 5hetesen nem látszik rendesen a baba az ugye normális? Ma voltam uh-n és az orvos rám hozta a frászt, h lehet h elhalt a terhesség, vagy csak picike még a baba!

Figyelt kérdés
A petezsák szabályos,minden rendben egyébként.csak a szóhasználata meggondolatlan az orvosnak és ez teljesen normális ebben a szakaszban?

2014. máj. 5. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az orvos? 5 hetesen semmit nem szoktak, mert sokaknak még embrió sincs, csak petezsák. Vagy ha van is, szívhang nincs, de mindkettő maximálisan normális.
2014. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5+2 hetesen nekem 9mm-es petezsák látszott szikhólyaggal. Embrio még nem volt. Teljesen normális,amit írtál,ne aggódj! :)
2014. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen általában még az a jellemző, hogy petezsákot látnak, vagy még esetleg azt sem, ha a terhesség kora nem felel meg pontosan a menzesz alapján számolt dátumnak.

Akkor tudnak egyértelműen pozitív és biztos dolgot mondani, amikor 6-7 hetes korba kerül a kismama és már látszik, hogy van szívhang. Mert addig még bármi lehet. Akár egy olyan dolog is, hogy babának indult, aztán valóban elhalt.

De ha amúgy a petezsák, amit látott, azzal minden rendben volt, akkor nem kell megijedni. Ilyenkor általában 2 hét múlva visszahívnak egy kontrollra és ott már lesz szívhang és minden oké lesz.:)

2014. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnyugtattatok :-) ! Az orvos ennyit amit leírtam. nem volt valami kedves...
2014. máj. 5. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

en 5+5nel voltam uh-n,es 11mmes petezsak es szikholyag volt :)

2014. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem se látszott nekem is mondtak olyat is h méhen kivüli meg nem is vagyok terhes...azok a hetek borzasztóak voltak...várj 2 hetet és addig keres egy normális dokit és rendben lesz minden, nyugi
2014. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!