Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellszívót vegyek vagy...

Milyen mellszívót vegyek vagy vegyek-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ugye mindenki azt mondja, hogy a tej mennyiségétől függ. Ha sok van akkor elektromos, ha kevés, akkor kézi, de ezt ugye nem tudhatom előre. Viszont a kórházban már sok mindenkinek kell fejni (nincs kórházi, ahol szülök) és szeretném, ha lenne valamilyen, mert biztonságérzetet ad, hogy az is megvan, ha kell. Lehet kézivel kellene kezdenem és ha sok lesz, akkor veszek elektromosat? A kézik közül is van 1000 féle... Sok helyen olvasom az aventosat és egyéb nagyon jó márkákat. Ti is ilyet vettetek, vagy használt valaki noname kézit is és bevált? Feleslegesen nem ruháznék be nagy összeget...

2014. máj. 6. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Medela elektromos mellszívót vettem. Körülöttem mindenki az elektromosra esküszik. Hiszek nekik :)

36hkm

2014. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az első 2 babánál avent kézi volt utáltam most a 3. gyerkőcnél medela kézit vettem (harmony) nem volt a legolcsóbb (az aventnél drágább) de sok jót hallottam róla és a bababoltos is ezt ajánlotta (tudom az ára :D) Majd meglátjuk :)
2014. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hirtelen szültem 5 héttel korábban a kórházban,és addig nem volt véve semmilyen, tehát kézzel oldottam meg. Majd vettem kézi mellszívót, de egyszerűen nem ment, komolyan mondom nekem saját kezemmel jobban bejött... :D
2014. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem Avent kézi mellszívóm van, már az első használatnál nyikorgott. A szobatársamnak is az volt a kórházban, az is nyikorgott... Én ha nagyritkán fejek, akkor kézzel, mert annyi tejcsim nincs, hogy nagyon le tudjak fagyasztani. Szerintem amíg nem látod, hogy mennyi tejed van, ne ruházz be nagyon drágára, kézzel is tök jól lehet fejni. Nálunk a kórházban (Honvéd) jöttek és megmutatták hogyan kell.
2014. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy kézi Aventem, bőven sok volt. Én inkább fejtem kézzel, mert úgy legalább lejött. Szerencsére csak ritkán fejtem, ezért (is) pénzkidobás lett volna egy hiper-szuper elektromos.

Én kézivel indítanék, aztán ha kevés a tejed mennyiségéhez, vagy nagyon fárasztó, nem elég hatékony, akkor ruháznék be egy elektromosra. Kórházaktól lehet általában elektromosat bérelni, azok komoly készülékek, de azt hiszem, olyan 10 ezer ft havonta a bérleti díj.

2014. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja: kézi fejésről találsz neten videót, ha érdekel.
2014. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biztosan erre a videóra gondoltál vagy hasonlóra:


http://www.youtube.com/watch?v=BOayhn49zpE


Köszönöm! Ez tényleg nagyon hasznos volt és így megnyugodtam, hogy megnéztem, hogy annyira nem is olyan ördöngösség ez a szoptatás és fejés. Most már csak remélem, hogy tejcsim is lesz! :)

2014. máj. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!