Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy elvetélek, ha az előző terhességem utrogestan mellett maradt meg, azelőtt elvetéltem 1x hormonelégtelenség miatt, most újra babás vagyok de nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Az első terhesség 6 hetesen elment, sajnos , ezért a másodiknál utrogestant kaptam a 12. hétig, ő megmaradt, már 3 éves :-) .Most úgy néz ki baba lesz, kb 4-5 hetes lehet, de még csak petezsákot látott az orvos, jövő héten kell visszamenni. Mi van ha addig a hormonbogyó nélkül elvetélek? Minden mensi előtt majd egy hétig barnázok, nagy kínlódva szokott negjönni a rendes vérzés ami kb 2 napig tart és nagyon kevés. Csoda szerintem hogy teherbe is estem,mert tuti nincsenek rendbe a hormonok, de sose akartak vizsgálatot csinálni, mikor emlitettem 2 dokinak is. Vajon megmarad?
2014. máj. 8. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy másik orvoshoz, és megbeszélném vele a továbbiakat!
2014. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sürgősen keress olyan dokid, aki azzal kezdi a kórelőzmények hallatán, hogy felírja az Utrogestant.
2014. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CSatlakozom előttem szólókhoz. Én egy vetélés miatt kaptam automatikusan a másodiknál és tudtommal nincsenek hormonpoblémáim.
2014. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem is értem, hogy miért nem írták fel eddig. Ártani nem tud, de legalább használhat. Keress olyan orvost aki komolyan vesz. Amúgy nem írtad, hogy volt-e mostanában pecsételő vérzésed.
2014. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Különben háziorvos is felírhatja. Vidd el az előző leleted, amiben rajta volt az adagolás és kérd meg, hogy írja fel. Nekem megtette.
2014. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!