Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorulásra mit használtok?

Szorulásra mit használtok?

Figyelt kérdés
Eddig minden reggel 2x voltam nagydolgon. Az utobbi napokban már nehezen jött össze. De ma már ihletem sincs semmi. Mit használtok? 28 hetes kismami.
2009. dec. 27. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3.napi szenvedés után hozattam glicerines kúpot és laveolac (remélem jól írom) szirupot.Egy fokkal jobb lett a kúptól.

pedig eddig nem volt szorulásos gondom.

19hetes

2009. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napi 2 db vastabit kellet szednem,szerencsére tisztába voltam azzal,hogy az első pohár kv jól esik kicsit késöbb a következő meghajt,így pont jó volt.Azt azért hozzá teszem,hogy nagyon alacsony volt végig a vérnyomásom.

Gondolkodjál,hátha eszedbe jut valami olyan kaja ami kicsit meghajtana.

Aszalt szílva stb valakinél beválik

2009. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lecseréltem az Elevitet Gravidára, azóta nincs ilyen gondom.

Előtte segítettek a hajtós ételek, pl. ananász, tejszínhab, jót tett a kefír, a joghurt.

2009. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok folyadék, sok gyümölcs(főleg narancs, mandarin), egyél korpát az is segíthet. Próbáld ki a Hipp natal várandós vitamint, mielőtt várandós lettem én is küszködtem, amióta iszom nincs ilyen gondom.34 km
2009. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Espumizan kapszula terhesség és szoptatás ideje alatt szedhető. Bár én még soha nem szedtem ilyet, hogy mennyire használ nem tudom.

Én azt vettem észre, ha fehér pékárút (kifli, zsemle, kalács) eszem, akkor keményebb a székletem. Általában valamilyen rostosabb, teljeskiörlésű, magvas kenyeret szoktunk vásárolni.

2009. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szilvalekvár bevált.Majdnem naponta megettem egy szilvalekváros vajas kenyeret.
2009. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok és laevolac. Mindennél jobb, reggel éhgyomorra 1 evőkanál, plusz egy kis séta... :)
2009. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tamarinlax lekvár minden este vacsi után 2 kávéskanálnyi. Én már az eleje óta szenvedek tőle, eleinte glicerines kúpot hazsnáltam, néha még most is a lekvár mellé. 37. hetes kismami
2009. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Vettem aszalt szilvát, és segített. Meg van itthon lekvárom, elöször azzal próbálkozok majd. Aztán áttérek az erősebb szerekre, ha szükséges.
2009. dec. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!