Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-ik hetben voltam es vizelet...

21-ik hetben voltam es vizelet fertozest mutatott ki az eredmenyem es kaptam ra egy nagyon eros antibiotikumot mind a ket dokim a nogyogyasz es a hazi dokim is azt mondta hogy nem fog neki artani. Vajon igaz ez?

Figyelt kérdés
kerem irjon nekem az aki volt ijen hejzetbe es mondja el hogy mi tortent artott a babanak vagy sem. most 32-ik hetben vagyok es mind a ketten egeszsegesek vagyunk a dokik szerint.remelem hogy igazuk van.
2008. júl. 28. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
én az elsö 6hétben megettem 4dbz antibiotikumot, azt mondták nekem is nem gond szerdán megyek a 12hetes uhra majd ott derül ki hogy ártott e szerintem,de nekem is azt mondták nem gond a gyogyszer,milyent kaptál?
2008. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


En a 28. hetben jarok, nekem is most irtak fel antibiotikumot fertozesre. Ha az orvosod azt mondja nem fog artani akkor szerintem szedd nyugodtan, nem lesz semmi baj. Rosszabb hogyha nem kezelnek ki.

Boldog babavarast!

2008. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy tudom, hogy a második harmadban már lehet gond nélkül antibiotikumot szedni, ne aggódj!

Én is aggódok mindenen:-)

2008. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett antibiotikumot szedni, 13. hetes terhesen, orult eros volt az antibiotikum, de muszaj volt, nehogy elveteljek (urea plasma miatt). Azota a 31. hetben vagyok, a baba egeszseges eddigi vizsgalatok alapjan.
2008. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen avalaszokat a gyogyszer neve augmentin volt erosebb mint az ampicilin. remelem nektek is egeszseges lesz a picurkatok!!!! boldog baba varast
2008. júl. 28. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!Én 22hetesen bekerültem a korházba mert nyitva volt a mészájam 1újnyira,összekellett varrni,de előtte engem is kezeltek gyógyszerileg és ecseteltek mert nekem is fertőzésem volt és bevoltam gyulladva,Cliont kaptam

te?

2008. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
augmentin a gyogyszer neve. es most menyi idos vagy? remelem mar minden rendben. a 22 hetes kismanak
2008. júl. 28. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Az augmentin adható terhesség alatt. Sokkal inkáb veszélyes a fertőzés, mint a gyógyszer.

Fúleg ha az orvos adta, akkor mindenképpen szedd. Teljesen indokolatlan az a hisztéria, ami a gyógyszerek körül van. A gyógyszergyárak a felelóség elkerülése miatt, védekezés képpen minden gyógyszerre ráírják, hogy terrhesség és szoptatás alatt nem szedhető. Dr. Ceizel Endre orvosgenetikus szerint bizonyítottan 22 gyógyszer létezik, amely magzatkárosító hatású, de ezek közül egy sem antibiotikum.

Teljesen nyugodt lehetsz, az idegeskedés sokkal többet árt, mint a gyógyszer.

Üdv: 19 hetes kismama

2008. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen a segitseget nagyon szep baba varast kivanok neked.
2008. júl. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!