Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. héten genetikai ultrahan...

A 18. héten genetikai ultrahangra megyek, ezt hason csinálják? Nekem még eddig nem volt hasi ultrahang, ott lényeg az, hogy pisilsz e előtte, vagy nem? Ott már megtudják mondani, hogy kisfiú, vagy kislány lesz?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a férjem is bejönne velem, és látná ő is a babát.Ezt megengesik, ugye?Köszi a válaszokat előre is!
2008. júl. 28. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A genetikai uh-ot már hason keresztül csinálják és azt szokták mondani, hogy telt hólyaggal kell menni.Nekem bejöhetett a párom és azt is meg tudták mondani, hogy kisfiúnk lesz.Ha te babód is meg akarja mutatni magát akkor már meg tudják mondani a nemét. Boldog baba várást.

21 hetes kismama

2008. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy sima hasi uh., le sem kell vetköznöd csak le tolod a gatyát a pocidon, nekem még sosem mondták ezt a pisi dolgot, ha kell menni menj, de ha nem kell pisilni akkor nem kell erőlködnöd. A párod szerintem bemehet, itt Debrecenben legalábbis igen, nekem jött tesó+férj!

Nem minden esetben, sőtt nem is szokták 100%-ra megmondani, nekem olyan szerencsém volt, hogy már itt megtudhattam és 100%-ra, de valaki még 7-8 hónaposan nem tudja, mert nem mutatja a baba. Barátnőm már 4D-re ment, hogy megtudja, de ott sem akarta mutatni, csak tippeltek!

sok sikert

2008. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kecskeméten meg az van kiírva az UH ajtajára, hogy üres hólyaggal kell bemenni. Mondjuk szerintem is jobb így, mert azért eléggé összenyomkorásszák ám az ember hasa alját...


Egyébként elméletileg a 15-16. héttől látszik a baba neme, ha megmutatja..:)

2008. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!