Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt már valaki Klion...

Használt már valaki Klion hüvelykúpot? Bevált?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Húgyúti fertőzésem volt, ami átment már oda is, megszűntette.
2014. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mérsékelten bevált. azért ilyenkor egy tenyésztés után biztosabb és tutibb a kezelés, mert kiderül, h mi okozza a galibát és célzottan lehet gyógyszert adni. várandósan amúgy a canesten kúpot szokták ajánlgatni, azt nem tudom, h a klion is megfelelő-e ebben az állapotban
2014. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam az orvosnál ès Ő ìrta fel a Kliont. Nem vizsgált meg ès tenyèsztèst sem csinált.
2014. máj. 15. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Kliont kaptam terhesen. 2szer is. Nekem segített.
2014. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én koraszülés megelőzésére kaptam.
2014. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma este már elkezdem èn is használni ès remèlem,hogy segìt.
2014. máj. 16. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Én múlt héten használtam, kismama vagyok, orvos írta fel, de csak a felét kellett elhasználnom. Arra készülj fel, hogy előfordulhat csípő, égető érzés felhelyezés után. Én először megijedtem, de utánaolvastam, és többen tapasztaltak ilyet. 1-2 nap után elmúlt. Másnap tapasztalhatsz vízszerű folyást, de az használat után elmúlik. Nem volt kellemes, de elmúltak a tüneteim:)
2014. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon remèlem,hogy elmùlnak a tüneteim nekem is. Mire a kisfiam jön,szeretnèm ha nem lenne gond. :)
2014. máj. 16. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Én használtam már,a tüneteket ugyan enyhítette,de végül nem segített (szintén tenyésztés nélkül írták fel). Azt sosem felejtem,a negyedik gyógyszerrel,kúppal szenvedtem már,mire végre sikerült meggyógyítaniuk...Ettől függetlenül persze embere válogatja,na meg nem mindegy,milyen fertőzése van az embernek. Hátha neked segít.
2014. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!