Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esely, hogy karosodo...

Mennyi az esely, hogy karosodott a baba?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok es aerobic oktato.A terhessegem napi 2-3 orat sportoltam.Amikor megtudtam terhes vagyok, azonnal abbahagytam a mozgast, emrt volt egy cisztam.12 hetesen erös depresszioba estem a sporthiany miatt es a 15. heten kikertem az orvosom tanacsat, mikor kezdhetek ujra mozogni.Azonnal nekilathattam, mert eltünt a cisztam.Yoga-t oktatok heti 4-szer, azzal nincs is gond, de 2 hete elkezdtem a tancot is ujra, ami a mindenem.A doki azt mondta ami a mamat boldogga teszi az a picit is.Heti egyszer oktatok tancot, de a tegnapi nap folyaman kicsit eröteljesebbre sikerült es kb. 5 percig nagyon fennt volt a pulzusom es a vegere teljesen ki is pirosodtam es egett az arcom.Nem ereztem magam faradtan, a levegövetellel sem volt gond.Szerintetek karosodott a pici?

#terhesség #sport #tánc #magzatkarosodas
2014. máj. 17. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogy is...
2014. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szetintem nem nyugi.Rubit Réka is végig tornászott ugrált az össze terhessége alatt járta az országot és csinálta 40perces tornát még is szép egészséges gyerekei vannak.Szóval nyugi.De igyekezz nem túlerőltettni magadat!!Boldog babavárást
2014. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm szepen!Szep estet es szep hetveget!
2014. máj. 17. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem károsodott! :) Sőt, ő is kis egészséges fitness baba lesz! :) Könnyű szülést kívánok!
2014. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jesszus, mikor megnyitottam a kérdést, azt hittem, hogy leittad vagy belőtted magad, azért ez a kétségbeesés! :-)

Amíg jól esik a sport, addig lehet csinálni, amit terhesség előtt is!

Én pl.futottam világ életemben, terhesen a 30.hétig tudtam, visszavettem a tempót, másféle edzést csináltam, aerobikoztam is végig. Meg nyár lévén úsztam is.

2014. máj. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lett nyugi valószínű ő is kicsit jobban pörgött odabent mert érezte hogy pörögsz.

Van akinek terhesen magas a vérnyomása és gyógyszert kell kapjon, csak azért írtom, hgoy egy iylen egyszeri alkalom pláne nem árt!!!!! De azért inkább fogd vissza mert a szervezet tudja mi a határ, nehogy baj legyen.

Ne a sport legyen az első most. Biztos nehéz neked mert nem bírod mozgás nélkül, de mikor megszületik majd hidd el örülsz ha végre alszol kb 1 órát nemhogy még mozogni.

2014. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De irigyellek! Nekem rettenetesen hiányzik a mozgás. Pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy szülés után az első dolgom egy kiadós futás, és ugrabugrálás lesz. :) Sajna nekem ágynyugalmat írtak elő. Fitt kismama akartam lenni, de nem jött össze. Biztosan nem ártottál a picinek, ne aggódj.
2014. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek a valaszokat, nagyon aranyosak vagytok!Szep vasarnapot mindenkinek!:-)

Kedves utolso, sajnalom, hogy agynyugalmat kaptal biztos nagyon rossz lehet.En az elejen feküdtem 2 es fel hetig, mert csak hanyni tudtam es az is borzaszto volt, szoval meg tudom erteni!Minden jot kivanok es kitartast!!!

2014. máj. 18. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:

cukorbeteg vagyok, és kell a mozgás :) terhesen is tornáztam, a dokim szerint, aki sportolt előtte is, az terhesen is nyugodtan teheti.

de azért legközelebb inkább tartsd alacsonyabban a pulzusod :) (van valami határ, még a terhességem alatt tudtam, most már sajna nem) :)

nem lesz semmi baj

2014. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!