Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi korkulonbseg van a...

Mennyi korkulonbseg van a gyerekek között? Hogy birtatok a 2-3dik terhességet? Csaszarral vagy simán jöttek a világra?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Két lányom között 3 év van nagyobbik 6.5 kicsi 3.5 amikor a kicsit vártam azon túl, hogy az elején giga szarul voltam nem volt gond. Most fog születni (remélem) a napokban a 3. baba, na nála nagyon nyűgös voltam és fáradt, nem tudtam pihenni, mert ha leültem tuti akkor jött valami igény, dolgoztam, ovi+bölcsi mellette ide oda mászkálni, szóval ezt most nehezen viselem nem is testileg, hanem inkább lelkileg nagyon hülye terhes lettem, de lassan vége. Első kettő sima szülés volt most is arra készülök,
2014. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagy most lesz 4, a kicsi most múlt 2 éves. Nyár végére várjuk a harmadikat.

Az első terhességem első felén végig hányingerem volt, a második teljesen nyűgmentes volt (az elején jelentkező kómás fáradtságot leszámítva), most a harmadikat szinte észre sem veszem szerencsére, csak sokkal ingerlékenyebb, türelmetlenebb vagyok mint általában. A gyerkőcök egyre jobban eljátszanak együtt, meg hogy itt a jó idő, rengeteget vagyunk kint az udvaron, kertben (akár napi 7-8 órát), szóval könnyebb velük mintha be lennénk zárva 4 fal közé. Oviba, bölcsibe nem járnak.

Mindkettő természetes úton született, és most is így tervezzük.

2014. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem négy gyermekem van most vagyok 6 hetes terhes az ötödikkel.

A legnagyobb 13 éves,aztán 8 éves,3 éves,másfél éves.Lány,fiú,fiú,lány a sorrend.A pocaklakó meglátjuk mi lesz:)

Mind a négy gyerek időre született,spontán hüvelyi szüléseim voltak.

2014. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

Minden terhességem teljesen más volt,màsképp éltem meg és más problémák adódtak.A lányokkal szép kiegyensúlyozott terhességek voltak,soha egy rosszullét,bár feszülések keményedések voltak szép számmal.A fiúkkal megszenvedtem a terhességet,rosszullétek,hányinger,szédülések.

Ami mind a négy terhességnél ugyan olyan volt az az,hogy az utolsó 4 hét teljesen problémamdntes volt,simán gyorsan megszülettek,és ami a legfontosabb,mind a négy gyerkőc egészséges.

Kíváncsi vagyok milyen lesz most az ötödik terhességem,még nagyon az elején járok,de jönnek a rosszullétek...Lehet fiú lesz? ;-)

2014. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 lányom van, 18 és 20 hónap a korkülönbség. A második terhességnél amire emlékszem, hogy mindig tudtam volna aludni, a harmadiknál pedig sokat idegeskedtem, és kimerült voltam. Az első két leányzó simán született, a harmadik császáros volt.
2014. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem 2lanyom van a nagy lassan 4es fel a kicsi 5en lesz 20honapos! Ok szeretnének egy kistesot a párom is szeretne még 1et reménykedve h fiú lesz 2 lany után de persze egy 3dik csajszit se bánna!:-) Sajnos mind a 2 császáros baba volt! Felek , higy hogyan birnek meg egy terhesseget a 2lany mellett illetve egy 3dik csaszartol! Vágyom még 1csemetere de aggódom! :-(
2014. máj. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!