Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, volt kismamik, ti...

Kismamik, volt kismamik, ti isztok colát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egészséges. Amúgy soha nem voltam egy nagy cola ivó. Nem is ittam a terhesség alatt eddig. De így az utolsó hetekben egyszerűen annyira kívánom, hogy lecsúszik 1-2 pohárral. Álljak le vagy belefér? Káros lehet a babára?

2014. máj. 19. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teherbeesés előtt sem ittam kólát, alatta sem és azóta sem. Valahogy nem is szerettem soha, meg kerülöm is az ennyire nyilvánvalóan egészségtelen dolgokat. Szerintem egy-két pohárral biztosan nem ártasz vele, csak ne ez legyen az egyetlen folyadék, amit iszol :)
2014. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mellette szénsavmentes vizet iszok, ha szomjas vagyok. Ezt csak kívánom ebéd után. :(
2014. máj. 19. 13:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam soha nagy kólaivó, de a terhesség elején ittam, mert ez és a gyömbérital volt az egyetlen, ami kicsit enyhített a hányingeren-hányáson.

A vége felé azért ittam egy-két decit, hogy a ctg-n ébren legyen tőle a baba, de nem vált be.

Most is csak alkalmakkor iszom, ha megkívánom, de az ritka. Egy-két pohár nem fog megártani, de tényleg ne ez legyen az elsődleges folyadékbevitel.

2014. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha iszok 1-1 pohárral,mert megkívánom.

Első terhességemnél is így voltam vele és most is.

Sztem ha nem sokat és nem minden nap iszik vki kólát, akkor abból nem lesz baj.

Emellett meg csak a bubis vizet tudom meginni, a simát nem.

2014. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Amikor szultem az osztalyvezeto foorvos mondta h. igyunk sok kavet colat h. beinduljon a tej meg mondt az energia italt is de az nem merek inni azert azt soknak gondolom.ugyhogy nem hiszem h. gond az a par pohar cola
2014. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ivilicious ***** válasza:
100%
Én sem voltam nagy colás, félévben egyszer talán, de most meg nagyon kívánom sokszor :S nem hiszem,hogy ilyen mennyiségtől bármi baja lehetne! amúgy csak vizet iszok 95%-ban...eleinte meg a durva hányingereken segítette a cola+babapiskóta, semmi más.
2014. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szokás hogy üdítőt tartsunk itthon, heti 1 kólát szoktam venni és ezt osztjuk be a férjemmel. Heti pár pohárral én is iszok, az első terhességem alatt is ittam. Nem lesz baja a babának, ne aggódj, csak ne ess túlzásba, a koffein miatt mondom. :)

Amúgy nekem az első 13 hét émelygéssel teli volt, a hideg kóla nagyon sokat segített.

2014. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem iszok mindennaposan de van h ramtor a h azt akarok inni, ez igy volt terhesseg elott is, alatt es azota is. Volt trerhesseg alatt olyan h jetekig egy kortyot nem ittam, de ha aztan ramtort nagyon jol esett. Nem vontam meg magamtol. Ittam amennyi jol esett.
2014. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem előtt is csak akkor ittam colát, ha az otthon a pulton vagy a hűtőben volt. Akkor nagyon megkívántam, és nem bírtam ki, hogy ne igyak belőle. Úgyhogy nálunk azóta nincs raktáron, így nem is iszok.
2014. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En masfel decis kólát szoktam venni. Es azt inni ha hányingere csn. Vagy vmi hideg szensavasat kivanok. Illetve uh előtt mindig, mert akkor aktiv nagyon a kis dragasagom.
2014. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!