Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Második...

34 hetes vagyok. Második terhességem. Mostanában mensiszerű fájdalmakat érzek a hasamban. Ez normális vagy bajt jelent?

Figyelt kérdés
Az elsőnél semmi nem volt (vagy nem emlékszem), nem is nagyon keményedtem, nem volt jóslóm sem. A vajúdást sem tudom milyen, mert egy fájás nem volt és gyorsan császár lett. Szóval ez a fájdalom nagyon új nekem.
2014. máj. 19. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 34 hetes vagyok és tegnap éjszaka nekem is görcsölt a hasam. Eddig nem volt ilyen. Már ma is éreztem. Remélem nem jelenti azt, hogy hamarabb jönne a babó, csak jóslók.
2014. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ülj bele melegvízbe és vegyél be magnéziumot. Ha jósló, ettől elmúlik. Nekem a 30. héttől vannak, korábbi terhességnél én sem tapasztaltam, azt hittem, h koraszülni fogok. Elég fájdalmas és ijesztő tud időnként lenni, de nem kell tőlük félni.


35 hkm

2014. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!