Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 10 hetesen ekkora a hasam...

Már 10 hetesen ekkora a hasam 2. babával, mi lesz később?

Figyelt kérdés

[link]

Biztos valamennyire fel is vagyok puffadva,de ez ijesztő. Még nem akartuk elmondani a családnak,de már szinte tagadhatatlan. Az elsővel kb 24 hetesen volt ekkora hasam,most meg... Nehezebb lesz így a terhesség,hogy már most ekkora? Nektek is sokkal hamarabb gömbölyödött a másodikkal?


2014. máj. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt én is írhattam volna! :) Én még csak 8 hetes vagyok második gyermekemmel, de nekem is hatalmas a pocim. :) Ijesztően néz ki. :D Sokan mondják, hogy biztos kettő van, de UH alapján csak egy van. :)

Én sem tudom, hogy mi lesz később, de páran mondták nekem, hogy velük úgy volt hogy szintén ilyen hamar "megnőtt" a pocijuk, aztán egyszercsak megállt a has növése egy darabig. :)

Szóval nem tudom, de kicsit aggaszt engem. :)

Boldog babavárást!!! :)

2014. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ááá de irigyellek titeket :) első babával vagyok hét hetes, de még az ég világon semmi nem látszik. Pedig minden rendben van, a méhem is megnőtt a doki szerint, de poci egy szál se.. :) persze mi se akarjuk elmondani még egy darabig, csak jó lenne ha már meztelenül látszana valami
2014. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszolkó, szerintem ne irigykedj. A pocakot cipelni is kell, a hétfájás sem kellemes. Eljön az idő, amikor látszani fog, de ne akarj már 7 hetesen pocakot... A nagy pocak viselése nem kellemes.

A kérdésre válaszolva. A barátnőm a második babát várja és már a 8. héten azokat a terhesruháit kellett hordania, amiket az elsőnél a 6. hónapban vett fel.

2014. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok!

Kedves 2-es válaszoló! :) Légy türelemmel eljön az az idő is, amikor Neked is látszik majd a pocakod! :) Viszont a harmadik válaszolónak igaza van, nem egyszerű nagy pocakkal. Míg első terhességemnél később jelentkezett a pocak, tovább volt kényelmesebb az élet!

Most második babámmal ugye már így 8 hetesen jelentkeznek azok a tünetek, amik a kellemetlenséget okozzák. Pl: derékfájás,előbb elfáradok, akárhogyan már nem tudok leülni, a rengeteg pisiről már ne is beszéljünk. :D Kényelmetlen nagyon, de persze természetesen megéri ezeket elviselni, hiszen újra egy picike élet növekszik a szívem alatt! :)

2014. máj. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló!

Egyet értek a többiekkel, ne akarj 7 hetesen pocakot. Még olyan picike, hogy abszolút indokolatlan lenne a pocak növekedés. Majd ahogy egyre nagyobb lesz, a pocakodon is meg fog látszani, mindennek eljön az ideje.

Amúgy én is a 2. babát várom, és szintén hamarabb meglátszott, mint az elsővel. A farmerok is hamarabb kényelmetlenné váltak. Mondjuk most úgy látom, hogy kezd a "különbség eltűnni." Jó mondjuk annyira pontosan nem emlékszem mekkora volt, de úgy ránézésre már ilyesmi lehettem az elsővel is 20 hetesen, mint most. Hát kivi leszek mi lesz a végére. :)

2014. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!