Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38hetes kismamák hogy...

37-38hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit hiztatok a terhesség alatt? Ha tudtok képet is küldjetek!

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen jól vagyok! Nem vizesedem meg semmi, persze néha jóslózok... 56 kgról indultam és 6,5 kilót híztam, a súlyom stagnál...
2014. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! 36 hetes vagyok, és teljesen jól. nem vizesedem, 4,5 kilót híztam (vékony voltam, 55kg-ról indultam, most vagyok pontosan 59,4 kg.) szóval ahhoz képest,hogy sokan meséltek a harmadik trimeszter nehézségeiről (vizesedés, nem alvás, stb.) rám egyik sem vonatkozik, nem vizesedem, és éjjel is tökéletesen alszom,mint egy mormota. És te kedves kérdező?
2014. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja azt nem írtam, hogy 38 hetes vagyok. Te kérdező?????????????
2014. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma töltöttem be a 38 hetet. 7 kilót híztam eddig összvissz, a lábam nekem sem vizesedik, bár a kezeim be vannak pár napja dagadva.

nekem egy hatalmas bajom van hogy a májamhoz fészkelte be a lábait, és iszonyat fájdalmat okoz vele nekem szóval nem bánnám ha elindulna kicsit hamarabb :D

2014. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szombaton leszek 38hetes. 8kg-ot hiztam. Semmi bajom nincs csak sűrűn kell pisilni és már nagyon nehéz a hasam...
2014. máj. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!