Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetes terhes vagyok...

5+4 hetes terhes vagyok menstruáció szerint de hasi UH-n méhen belül még nem látott semmit a doki! Felmerült a méhen kívüli esélye is. Hétfőre hívtak vissza. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tuti ennyi hetes vagy, akkor ezt uh-n már látni kellene. 5-hèttöl az embriónak már szívhangja is kezd lenni... Hètfö meg messze van tudom de biztosat csak akkor fogsz tudni ès nem tölünk..
2014. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tuti!Biztosan tudom mikor fogant. Magánrendelésen voltam, de valószínű reggel bemegyek az SZTK-ba,mert hétfőig nem bírom ki.
2014. máj. 20. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hüvelyivel látott volna valamit
2014. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

5+4 hetesen voltam én is az első Uh-on. Akkor már hasi Uh-gal látszott a petezsák. Biztosan középidőben fogant.

5 hetesen nem "kezd még szívhang lenni", egyébként. Az inkább a 6. hét után, de van akinek csak 7 hetesen van.

Volt méhen kívülim is, a petevezetékben tapadt meg, azt még 6+5 hetesen sem látták, hüvelyi Uh-gal. De meg merem kockáztatni, hogy ott a szonográfus volt béna, mert pár nappal később egy másik 1 másodperc alatt megtalálta a petevezetékben az embriót, ami akkor már 2x1x1 cm volt.

2014. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztosan! Napra pontosan tudom mikor fogant!
2014. máj. 20. 20:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet persze méhen kívül is sajnos. Én az ötödik héten elkezdtem görcsölni. Tudtam, hogy terhes vagyok, mert kimutatta a teszt. Hétvége volt, ezért bementünk a kórházba. 500 körül volt a HCG a vérembe, mondták, hogy terhesség, de az ultrahangon semmi nem látszódott. Befektettek kórházba, mert, hogy görcsölök és ha méhen kívül van, az nagyon veszélyes lehet. Iszonyat volt az a pár nap. Minden nap mondták az ultrahangon, hogy még mindig nem látják. Az volt a jó hír számomra, hogy méhen kívül sem láttak még semmit. Olyan 4-5 nappal később pedig megjelent a petezsák az ultrahangon is tökéletes helyen. Hát nagyon örültem! :) Kívánom Neked is, hogy jó helyen legyen a picike!
2014. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nem kérdésnek szántam, hogy biztosan középidőben fogant. Kijelentettem, hogy biztosan tudom, hogy nekem középidőben fogant. :) Bocsi, ha félreérthető volt.
2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, simán lehet h hasi uhval nem látszik ha rosszabb minőségű a gép. Nekem 6 hetesen csak hüvelyivel látták. Ne stresszelj feleslegesen, nem tesz jót.
2014. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztaló válaszokat. Nagyon remélem hogy igazatok lesz!
2014. máj. 20. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is elmentem pozi után kesz kálvária volt, doki nem látott semmit egy hét múlva kellett vissza menni addigra már volt egyvpozi vervételem is, tovább küldött korházba mert még mindig nem látott semmit, azt mondta lehet méhen kivüli, a kórházban egy paraszt doki azt mondta nem is vagyok terhes, elküldött vérvételre de nem mentem tudtam h terhes vagyok két hetet vártam és akkor mentem vissza akkor már szépen látszott mindkét baba ekkor már kb 9 hetes voltam....úgy hogy nincs semmi baj, rendben lesztek
2014. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!