Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik otthon ültök, nem mentek...

Akik otthon ültök, nem mentek a párotok agyára? Én néha igen. Mit lehet tenni ellene? Sokat vagyok egyedül és próbálom de nem tudom lekötni magam.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hogyhogy nem tudod lekötni magad? Annyi érdekes dolog van a világon, hogy több élet is kevés lenne mindent kipróbálni. Gondolom, egy csomó olyan könyv van, amit még nem olvastál, tanulhatsz valamit távoktatásban, amatőr csillagászkodás, találj ki új recepteket, és írj szakácskönyvet, kezdj el valami művészeti tevékenységet, stb. Valami csak érdekel téged.
2009. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként a volt párom pont azért hagytam ott, mert az agyamra ment, hogy mindig unatkozott, és nem tudta elfoglalni magát. Mihez lehet kezdeni egy olyan emberrel, akit semmi sem érdekel, a másikat viszont nyúzza, hogy ő se csináljon semmit, csak vele foglalkozzon? :s
2009. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan főzök, mosok, vasalok, takarítok,meg már elkészítettem majdnem mindent a kislányomnak.Kb 3hétig csak mostam+vasaltam.Nagyon ok mindent kaptunk hálistennek.Úgyhogy ezidáig nem nagyon volt időm unatkozni.

Mondjuk főzni imádok,állandóan kísérletezek mindenféle újdonsággal,ezzel is el tudok tökölni fél napokat.Egy pár napja Én is érzem,hogy kezdek begyogyózni itthon.Mondjuk tényleg alig megyek valahova,sokszor napokig az udvarra sem.Úgyhogy eldöntöttem,hogy ma összeszedem magam,és elmegyek sétálgatni,vásárolni,hogy mozogjak egy kicsit,mert nem akarok idő előtt depressziós lenni.(bár már annyira nem megy egyszerűen a mozgás, 35 hetesek vagyunk)

Javaslom Neked is,egy kis séta szerintem feldob bennünket

+amúgy is tök jó idő van!:-))))

2009. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló!Miért kell ilyen nagyképűen,flegmán válaszolni?Azért mert téged érdekel a csillagászat,stb.?Nem vagyunk egyformák,képzeld van olyan,akit még az olvasás sem köt le!
2009. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont így vagyok,mint Te!:(((Veszélyeztetett vagyok és az 5.hét óta itthon fekszek!Régen imádtam olvasni,most az sem köt le,egész nap bújtam a netet,de már attól is kész vagyok!Mindig csak a hülyeségeket találom meg!És igen...én is rengeteget vagyok egyedül,és igen...én is a párom agyára megyek!De azt gondolom csak átvészeljük valahogy !Tarts ki!Gondold el ,hogy Nekem meg egész nap feküdnöm kell!Hát mit ne mondjak ISZONYAT!De remélem ,megéri:)))!!!Szóval nagyon együtt érzek veled!És ne törődj a többi válaszolóval,akik negatívnak állítanak be Téged!Szerintem a terhesség mindenkire másképp hat!Szóval ne törődj senkivel,csak magaddal és a babáddal!Üdv:11+4 hetes kismama
2009. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem egy tök jó könyvet nagyon jutányos áron,melyből különböző kreatív dolgokat csináltam.Ezt lehet fekve is és mégis ott a sikerélmény,h csinálsz valamit.Ha érdekel a könyv,írj privit,küldök róla képet és tudok neked is szerezni.

2009. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!