Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom fura kérdés de nagyon...

Leendő anyuka kérdése:

Tudom fura kérdés de nagyon pánikolok rajta h ne hányak és ha ezzel foglalkozok akkor lehetek rosszul? H nyugtassam meg magam? 5. hétbe vagyok kis émelygés van de ha ezel a témával foglalkozok erős hányingerem van

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele annyira, hogy még kérdést is írsz ki róla :D
2014. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom probálok nem foglalkozni vele mert igy akkor bizti baj lessz :D
2014. máj. 21. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért pánikolsz, felesleges ezzel foglalkozni. Lehet a kis émelygésen kívül nem lesz egyéb tüneted, ha meg hányingered lesz, esetleg még hánysz is, akkor sincs semmi baj. Ez ezzel jár. Én nagyon hányós voltam terhesesen, 20. hétig naponta több alkalommal hánytam, rosszul voltam. Túléltem.

Felesleges problémákat ne kreálj!

2014. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

javítok, szóval:

*terhesen

*feleslegesen

2014. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg fogadom a tanácsot élvezem a terheségemet és foglalkozok a 2,5 éves kislányommal :D
2014. máj. 21. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál citromos szénsavas vizet. Az elűzi a hányingert és tökjól felfrissit :))
2014. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!