Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állásnál, járásnál feszítő...

Állásnál, járásnál feszítő szúró érzés a hüvelyben, bővebb folyás, a baba nyomkodja magát. Mitől lehet? 34+5hetes

Figyelt kérdés
Egész nap lusta vagyok, a baba mocorog, de sokat feszeng nyomkodja ki magát. Ha felállok, járok akkor kellemetlenül feszít, szúr, nyom a hüvelyem. 2 hete voltam orvosnál, 1 ujjnyira voltam nyitva.
2014. máj. 21. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még csak 24 hetes vagyok (2. baba), de a hüvelyi feszítő érzés megvan (még zárt vagyok) ez azért van, mert nyúlnak a szalagok és nyomja a verőerőt. Nekem ha sokat állok és utána megnézem a hüvely lilás (a rossz vérellátás miatt) és ahogy a doki mondta az ér úgy duzzad ki, mint a visszereseknél a lábon :)
2014. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!