Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok?

30 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Milyen a közérzet??mennyit hiztatok?? Vásároltatok már a babának??vannak fàjdalmaitok esetleg??
2014. máj. 21. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én aug. 01-re vagyok kiírva, pénteken töltöm be a 30.hetet. 10 kilót híztam eddig. A közérzetem nagyon jó most, főleg hogy jó idő van és ki lehet mozdulni, mert már van egy kétévesem és Ő nagyon igényli a szabad levegőt. A pocakom néha keményedik és szurkál itt-ott, de mindig elmúlik, és aludni egyre kevésbé tudok, de semmi komoly ezen kívül. Én nem vásároltam semmit, mert a tesóról és ismerősöktől majdnem minden megvan, csak pár apróság kell majd. Te hogy vagy? Kilók? Mikor szülsz? Első baba?
2014. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Juli 28ra vagyok kiirva, a kozerzetem most teljesen jo, ma megyek Uh-ra, kicsit izgulok, hogy minden rendben legyen. Eddig 8 kilot hiztam, a pocim se tul nagy. A babanak csak par dolgot vettem, inkabb cukisagokat, sokat kaptam meg a nagymamak is eleg aktivak e teren. Fajdalmak nincsenek, remelem el is kerulnek meg jo ideig:)
2014. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!