Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lánykát váró Kismamik, milyen...

Lánykát váró Kismamik, milyen nevet adtok a lányotoknak?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok, most derült ki hogy kislányt várok! Eddig csak fiúnevekben gondolkodtunk, annyira biztosak voltunk benne hogy fiú! Hát ennyit a női/anyai megérzésröl... :))

Persze nagyon örülünk hogy kislány, de olyan sok szép lánynév van!

Hátha a Ti választásaitokbol ihletet nyerünk! :)


2014. máj. 22. 08:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elizabet
2014. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, de még mindig nem tudjuk a nemét, ezért kénytelenek voltunk lánynevet is választani. Az én kedvencem az Anna és a Szofi volt, de ezek apának nem tetszettek, apa Alexandráért, Biankáért, Johannáért és Ramónáért volt oda, viszont ezek nekem nem tetszettek. Végül a Gréta névben egyeztünk meg, hogy ha a "meglepi" gyerekünk kislánynak születne.
2014. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Réka lesz a kislányom, augusztusra várjuk.
2014. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Leila Valéria lesz a neve.augusztus elejére várjuk!!
2014. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Liza Enikő lesz a neve :)
2014. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Emma lesz a neve

38hkm :)

2014. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Flóra Liána, HA lány lesz de még nem tudjuk :) bár valamiért mindenki ezt tippeli :D
2014. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Milyen sok augusztus eleji baba lesz! :) Mi is közéjük tartozunk, és Biankánk lesz. :)
2014. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is augusztus elejére várom :) Regina Zoé lesz a neve
2014. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jajj, de szép nevek sorakoznak itt. Mindegyik tetszik.

Én most vagyok 17 hetes, a 16. heti Uh-n tippelt az orvos lányra. Ha így lesz, akkor Maja érkezik hozzánk. Az Emma volt az első favoritunk, de az ismerősi körben két Emma is született, és ezért lemondtunk róla, pedig nagyon illett volna a vezetéknevünkhöz. A Maja pedig a leendő apuka ötlete, mivel a kedvenc focicsapatának a színe sárag-fekete, és ugye Maja, a méhecske... Ehh, férfiak meg a foci :)

Egyébként mi épp a fiúnevekkel vagyunk bajban, csak egy van, amiben meg tudtunk egyezni a férjemmel. Bezzeg lánynevünk van egy tucat, amit tetszik. Zsinórban szülhetnék akár 5 lányt is, annyi kiválasztott lánynevünk tuti van.

2014. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!