Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek 12-13 dpo-n a 25-ös érzékenységü terhességi teszt pozitív lett?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok! Köszönöm a válszokat!

#teszt #pozitív #25-ös érzékenységü
2014. máj. 25. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szia! 13dik napon csináltam egy gabrielt és egy x epilt a gabriel teljesen negatív volt az x-epil pedig halvány de egyértelműen látható pozitív.

16. napon pedig egy gabrielt és egy clearbluet csináltam a clearblue nagyon erős volt a gabriel meg alig látható.Pedig elvileg mind 25 ös erősségű.

Próbáld meg kibírni a 14-15. napot.

Sok sikert!

2014. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

X-epil, reggeli vizeletből pozitív lett, a 13. dpo-n. De akkor már émelyegtem is, úgyhogy sejtettem, hogy így lesz. :)

13hkm

2014. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Csinálj tesztet! Tuti pozitív!!!! Az ember egyszerűen megérzi az ilyesmit:)
2014. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekem 10.dpo-n mar hslvany pozitiv volt az xepil teszt, es utana minddn nap csinaltsm es egyre erosodott! Drukkolok!
2014. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is 10. Dpon de delutan halvany pozi volt a 25-os intimed. Masnap du. Facelle is, es minden nap egyre erosebb.:)
2014. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 12. dpo-n halvány pozi volt, 14.-en jol láthato halvány
2014. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10. dpo-n délután halvány pozitív volt a 10ml/ul- es teszt (Fertinet) és a 11 dpo-n szintén délután halvány pozitív a 25 ml/ul teszt (Gabriel). Ennek ellenére van akinek 2 hetes késés után is csak halvány lesz a tesztje, ez is normális, sajnos nem vagyunk egyformák. :-( Drukkolok!:-)
2014. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!