Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennetek a helyemben?

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

A 6. hetben elkezdtem barnazni. Kaptam Duphastont, egy-masfel het utan elmult a barnazasom. Szigoru pihenesre fogtak. Kisebb nagyobb sikerekkel betartanom. Dokihoz jaras es egy g fagyi erejeig besetalok a varosba. Nem nagy tav es nem megerolteto meg jol is esik.

Szombaton toltottem be a 8. hetet barnaztam megint de csak azon az egy napon. Beszeltem az orvosommal azt mondta ne aggodjak csak "menatrualtam".

Egy ket ismeroson kivul nem tudja mas, hogy terhes vagyok. Se rokon se csalad. Ez mondjuk engem megvisel mert hianyzik a tamogatasuk, de paromat nem erdekli...

Most szombaton kellene utaznom kb. fel ora busozas es nemi seta nem veszes. Miutan megerkeztem a celallomasra tudok aokat pihenni. Saj nos nem igazqn lemondhato az utazas.

Ti bevallalnatok-e?

Igazabol mar jol esne egy kis "kiruccanas" mert kb 3hete csak ithon vagyok es a falat bamulom. En ugy erzem ez a meg beelfer kategoria. Szerintetek mit csinaljak?

Hq lemondom el kell mondanom azt, hogy babas vagyok, ezt meg parom nem akarja a 12 hetig senkivel megosztani.

Ugy erzem ket szk koze szorultam...

Bocs ha zavaros es hosszu lett, neha sajat magamnak is az...


2014. máj. 26. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell eldönteni. Talán kérdezd meg az orvost, szerinte belefér e.

Én vesztettem már el babát, így a következő terhességet végig"feküdtem".

2014. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokival. Ennyi még talán belefér, ha meg akar maradni megmarad, ha nem pedig úgyis elmegy a baba. Szedd a gyógyszert, sok magnéziumot.
2014. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En is vesztettem el babat. Azota en is mindenre oda figyelek. Ne eroltessem tul magam...

De ez akkor sem ferr velem szemben. Igy is eleg nagy teher es felelosseg van a vallamon, hogy parom meg tobbet rak ram ezzel a viselkedesevel. Ha nem mondom el nagyot kockaztatok, ha elmondom, akkor meg a ferjemmel kell konfliktusba keverednem. S valahol o kenyszerit bele ebbe. Mert ahogy talalkozok az illetovel egybol ra fog jonni. De ez sem erdekli a paromat...

2014. máj. 26. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szigorú fekvésű javasolt nekem az orvosom ilyen esetben. Sajnos én is veszítettem el nem egy babát.....
2014. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!