Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok belföldi, vízparti...

Ajánlanátok belföldi, vízparti nyaralást 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Nemsokára szülök, így az orvosom azt ajánlotta, hogy ne igazán menjek olyan nyaralásra, ahol agyonfertőtlenített medencék vannak, inkább természetes vizet válasszunk.


Szeretnénk gyerekbarát helyre menni (4 évesünk miatt), ahol van benti-kinti medence + valami tópart is. Nagyjából 4-5 napra 100 ezer forintot szánnánk rá.



2014. máj. 27. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Balaton, Siófok.
2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Erdekes orvos..... A fertotlenitett vízben kevesebb esély van a fertőzésre, mint a termeszetesben.... Mondjuk ilyen előrehaladott terhesen eszembe nem jutna a mason kívül mas vízbe menni.....
2014. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezt mondta az orvos, hogy medencébe semmiképp se menjek, ha már nagyon akarok, akkor természetes víz, de inkább abba is csak térdig. Kupon oldalakra, ha esetleg feliratkozol, akkor rengeteg szuper belföldi szállást lehet elcsípni 60-80 % kedvezménnyel. Most is láttam Siófokra, és Kehidára is 20.000 Ft+ ajándék belépő az élményfürdőbe.
2014. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balaton, Velencei-tó,
2014. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Balatonpart. OFF: nekem is azt mondta a dokim, hogy ne termál, és uszoda, hanem természetes víz.. Pl Balcsi lehet, de strand nem. Nem csak a fertőzés miatt, hanem a melegvíz miatt...
2014. máj. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!