Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még a nemvárt előtt vagyok egy héttel, de a mellem nagyon feszül, fáj (ha fekszem, akkor is), néha ólmos fáradtság tör rám, van, hogy bőséges vacsora után is farkaséhes vagyok, máskor meg alig kívánom az ételt, családtagjaim szerint ingerült vagyok.

2014. máj. 27. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, bár még koraiak a tünetek. Ha kimarad a mensid tesztelj addig felesleges.
2014. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Be is lehet kepzelni de nem lehetetlen hogy mar most vannak tunetek
2014. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. Hetig semmi nem volt csak a pozi teszt, 6. Het utan jött az atom hanyinger mellfajdalom stb
2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy beképzelném, mert várnánk a babát, de még az "az sem baj, ha nem most jön" stádiumban vagyunk :) Szóval nem görcsöltem rá, ez fix.


Szoktak lenni menzesz előtti tüneteim, általában akkor is feszül a mellem, de ennyire nem szokott, és az étvágyam megváltozása és aluszékonyság kicsit nekem gyanús...


A hiszti máskor is jellemző (szegény párom), de most mintha még az is fokozottabb lenne.


Amúgy azt olvastam egy helyen, hogy ikerterhességnél jöhetnek jóval előbb a tünetek, és nekem elég nagy esélyem van erre...

2014. máj. 27. 17:34
 5/17 A kérdező kommentje:
De mindenképp megvárom a mensit, utána tesztelek :)
2014. máj. 27. 17:35
 6/17 anonim ***** válasza:
még van 1 hét a menstruációig, ilyenkor még nincsenek terhes tünetek, korai. Én is nagyon fáradt voltam, ahogy írod ólmos fáradság, sőt vacsi után farkaséhes, de akkor már bőven túl voltam a pozitív teszten.
2014. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyat meg nem hallottam, hogy egy hettel korabban lennenek tunetek. A kerdesedre valaszolva szerintem csak bekepzeled. Bocs, remelem nem pontozol le erte.
2014. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ja és mellfeszülésem is volt mindig, volt olyan hónap, hogy kevésbé volt hogy jobban, terhesen is volt, de akkor a mellbimbóm is érzékeny volt, de az is később jött.

hidd el ezeket csak beképzeeld

2014. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, majd kiderül :)


Nem, dehogy pontozlak le, miért is tenném? :D

2014. máj. 27. 19:00
 10/17 anonim ***** válasza:
én bizony nézetnék egy terheléses cukor és inzulint. A vizsgálatot nem könnyű kiharcolni, de nem lehetetlen....nekem nagyon úgy tűnik....hogy ez IR...:(
2014. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!