Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkorára mérték a...

Margit84 kérdése:

Kinek mekkorára mérték a babát kb.8 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál először, csinált Uh-t. Utolsó menstruáció szerint 8+3 hetes voltam. Az UH-n mért értékek alapján kisebb kb 7 hetesnek felel meg. 10 mm-t mondott, aztán még mért többször és a papírra 12 mm-t írt. Volt valaki így még? Kinek mi lett aztán? Behozta a lemaradást???
2014. máj. 30. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

7+6 hetesen voltam (naptár szerint) először ultrahangon 17mm-esnek mérték a babámat, a doki pedig 9 hetes terhességet írt a papíromra.

Ilyenkor még könnyű elmérni őket hiszen miliméterekről beszélünk és a legtöbb sztk-s gép nem is túl pontos. Amúgy meg ha nem pont ciklus közepén volt az ovud, hanem ciklus végén akkor is simán lehet 1-2 hetes méretbeli eltérés. Nyugi! :)

Boldog babavárást!

2014. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 8+5 hetesen 20 mm volt!
2014. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor nektek szép nagy volt... hát remélem 3 hét múlva a controllon minden rendben lesz és már nekem is kor szerinti méretekkel rendelkezik. Köszönöm a válaszaitokat.
2014. máj. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!