Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelezö szemészeti vizsgála...

A kötelezö szemészeti vizsgálathoz elég ha a vision expressz -nél lévö szemészeti vizsgálatra megyek el vagy mindenképp muszáj sztk-ba vagy kórházba menni? Akinek kellett hova ment?

Figyelt kérdés
Rövidlàtó vagyok, kontaktlencsét hordok. "Csak"1.5-es a szemem.
2014. máj. 30. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is rövidlátó vagyok,de nekem nem volt semmilyen kötelező szemészeti vizsgálatom a terhességem alatt, pedig nem túl régen, fél éve szültem.
2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kötelező menned, akkor szerintem nem jó a vision expresszes, mert ők nem hiszem hogy adnak igazolást, és nem pecsételnek a kiskönyvedbe sem.

Egyébként érdekes, nekem sem volt kötelező.

36hkm

2014. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En sem ertem minek, a vedonom szorakoztat ilyen kotelezo korokkel...

Köszi a valaszokat!

2014. máj. 30. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik terhességemnél se küldtek el szemvizsgálatra. Látta a doki, hogy szemüveges vagyok és ennyi. Még egy kockázati tényező a faktoron, elkönyvelte magának.

Mind a két terhességem végül sürgősségi császárral végződött.

2014. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is rövidlátó vagyok, pont ilyen mértékben, de nem kellett szemészetre mennem. De ha elküldtek, akkor inkább az SZTK-ba menj.

Viszont az tuti hogy ez nem befolyásolja a szülést, hacsak nincs valami miatt rossz állapotban a retinád!

(nekem úgy alakult hogy kontaktlencsében szültem, mert sürgősségi császár lett és nem volt idő kivenni...)

2014. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!