Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ne lehetne sátorozni 15...

Miért ne lehetne sátorozni 15 hetes terhesen? Leszóltak többen is.

Figyelt kérdés
Van jó felszerelésünk, alvós cuccaink.
2014. jún. 4. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem vállalnák be még nem terhesen sem :) Ha minden ok, felszerelésetek is meg van akkor nyugodtan.
2014. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Èrezd jól magad! Menjél és mond meg nekik hogy a terhesség nem betegség hanem egy áldott állapot.Csináld ami jólesik.Ne foglalkozz senkivel.Van aki terhesen teljesen kivonja magát a forgalomból.Amikor a baba megszületik akkor meg majd azért szólnak le mert miért akarsz ide-oda menni a picibabával....
2014. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de azért nehogy felfázz, arra nagyon ügyelj.
2014. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
NE foglalkozz velük! Én sátraztam is és aludtam 1 hétig autóban is. (Kombi autó,ülések lehajthatóak és 2 személyes felfújható matrac bőven befért és nem kellett sátorhelyet fizetni! :) )
2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, ha van felszereles es vigyazol a higieniara, felfazasra, nem lesz baj. En koncertre es a sajat diplomaoszto bulimra is elmentem. Az orvosom azt mondta nyugodtan, de esszel, de ezt nem is kellett volna mondania. Azert is sokan piszkaltak, hogy 38 het vegeig dolgoztam, mert szerintuk igy nem tudtam felkeszulni az anyasagra, en csak nevettem rajtuk. Csinald, ami jol esik es az esszeu hatarokon belul van. A nagy melegben peldaul a dokim, vedonom es szulesznom is strandra kuldott, bar en nem mentem, feltem a fertozesektol.
2014. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sátorba 20 centi magas felfújható matracot szoktunk tenni. Szabadidő ruha rajtam, hálózsák, plusz takaró. Meg pléd mindig van tartalékban. Nem szoktam meg/felfazni.


En is azt gondolom, hogy terhes vagyok es nem beteg. Persze a 38dik héten valoszinuleg nem satoroznank, de mivel csak november végére vagyok kiírva, ezért augusztusig szerintem nem gond, ha nincs semmi panaszom.

2014. jún. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!