Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S ez lehet magzatvíz volt?

S. O. S ez lehet magzatvíz volt?

Figyelt kérdés
36+5 hetes vagyok, most voltam wc-n és olyan mintha kicsit "becsorgott" volna, bocsi hogy így fejezem ki magam, de ehhez tudom hasonlítani, mintha kicsit bepisiltem volna, nem olyan durva, de azt azért éreztem volna, vagy mintha erősebb folyás lenne. Nem fáj semmim, annyi hogy a köldököm felett mintha picit bekeménykedett volna a hasam, mintha egy kis csomó lenne ott de lehet ezt már csak beképzelem...szerintetek?
2014. jún. 6. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt a vége fele, meg is ijedtem, pedig csak becsuri volt! :)
2014. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem, hisz akkor folyt volna azóta több is el...meg nyilván akkor már "csúszna" lefelé a baba, azt pedig igencsak meg fogod érezni :) ne aggódj, lesz még benne ilyen :D tapasztalat...
2014. jún. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont 36+5 hetesen folyt el, de az egyértelmű volt. Felálltam a kanapéról és jött egy nagy lökettel, majd egészen masnap délelőttig, míg meg nem született a kisfiam, folyt rendesen. Szerintem nálad nem a magzatvíz volt. : )
2014. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!