Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen rettenetesen várom...

14 hetesen rettenetesen várom hogy megmozduljon a babám, lehet hogy ezt még nem fogom érezni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy volt már a 10-12.héten érezték, sokszor fekszem és kezem a hasamon, de semmit nem érzek :( tesóm 3 gyerekes anyuka, azt mondta hogy van hogy már ilyenkor lehet érezni... Szerintetek? Első baba, 24 éves vagy és ma tőltöttem be a terhességem 14.hetét.
2014. jún. 6. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nyugi. az ilyen nagyon ritka. még ha orvost is megkérdezel ő is ezt mondaná. nekem elég korán látszott a pocakom kb 17 hetesen éreztem valamit. olyan 20. hét körül voltam tuti benne. tehát ne stresszelj.
2014. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én október elején estem teherbe, január közepén mozdult meg a babám. :) Nem jártam orvoshoz, nem tudom hány hetes volt pontosan... :/
2014. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, h a 16. heti AFP vizsgálat utántól figyeljem a magzatmozgásokat, szerinte előtte még korai érezni, bár sokaktól hallom, h már előbb is érzik a babát. Én a ciklus szerinti 17. héten kezdtem érezni a picúrt, de kb a 19. héten lettem benne teljesen biztos, h őt érzem.
2014. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a doktornőm azt mondta, hogy az első babások kb. a 20 hét környékén érzik meg, általában. Én 19 hetes vagyok, első baba és az elmúlt 2-3 napban éreztem apró pici pukkanásokat, nagyon pici megmozdulást. Előtte semmit. Az igazi rugdosás meg majd csak ezután jön. (mielőtt valaki megijesztene, hogy menjek orvoshoz, elmondom, hogy az egy héttel ezelőtti UH szerint a baba jól van, forog, mozog, korának megfelelően fejlődik, szóval nincs vele odabent semmi gond)

Akkor sem kell megijedni, ha a 18.-20. hétig nem érzed. Kicsi a baba, nagy a hely bent, észrevétlenül ficánkol :)

Akik azt mondják, hogy a 10. (????) 12. héten érzik, azok szerintem vagy belképzelik vagy bélmozgást érezhetnek, kizárt, hogy a baba rugásait, mozgását érezhették, mert akkor még olyan pici és ahhoz képest annyi helye van, hogy nem lehet még érezni. Első babánál meg főleg nem.

Úgyhogy szerintem még légy türelemmel :)

2014. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom, hogy 10-12 hetesen lehetne már érezni, főleg nem első babánál. Én 19 hetesen éreztem először.
2014. jún. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 24 vagyok első babás. Én 21 hetesen éreztem először. Azt mondta a doki h ez így teljesen rendjén van. :) Nekem mondjuk mellső fali a lepény. Ettől érezhettem később. De hallottam olyat aki csak 24 hetesen érezte. 32 hkm
2014. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat, akkor sajnos még várat magára a mocorgàs érzése. Nem tudom hogy nekem hol tapad a méhlepény, a 12. Ultrahangon nem mondták :/
2014. jún. 7. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet a 10-12. héten érezni a babát, annyira pici még. Első babánál meg általában amúgy is később érzik a kismamák,a 19-20. hét teljesen reális,de van aki még később. Én 19 hetesen éreztem először,de még két-három hét eltelt, mire rendszeresen érezni lehetett.
2014. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pár nap és töltöm a 16. hetet de már pár napja egy hete kb érzek ilyen buborékokat bizsergést de nem minden nap.ne aggódj eljön az ideje.ja és első baba nekem.
2014. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!