Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnám magam megnyugtatni...

Leendő anyuka kérdése:

Hogy tudnám magam megnyugtatni hogy minden rendben van a babával? 7+3 napos vagyok ritkán van enyhe görcs de nem egésznap max 10-15 percig érezhető szerintetek gond van? Minnél több választ

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Vérzés és barnázás nincs és a görcsök nem erösödnek Lécci segitsetek :) Kétségbe vagyok esve :/ második terheségem eddig nem volt vetélésem!
2014. jún. 7. 10:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esned. Nyúlnak a méh tartószalagjai, nő a méhed azt érzed "apró" görcsök formájában. Ez még jó sokáig fog tartani, de teljesen természetes, gondolj bele hogy a kezdetben szilva méretű méhed mekkorára fog nőni a terhesség alatt, ehhez baromi sokat kell nyúlni a szalagoknak.

Semmi para! A babával minden rendben van, ez csak a terhesség egyik velejárója.

Boldog babavárást!

2014. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)Igazad van csak első terheségnél nem éreztem :)
2014. jún. 7. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van! Nyúlik benned most minden! Illetve ez idő tájt kéne megjönnie a havidnak is és a szervezeted emlékszik rá, ez is okozhatja! Ne stresszelj rajta, mert ezzel csak többet ártasz! Nyugodj meg, pihenj sokat! :) Boldog babavárást!
2014. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem is novekszel. Nekem a 11 .het ota vannak neha gorcseim,doki szerint baba novekedes,illetve meh tagulas.. :)
2014. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat Mindenkinek kellemes baba várást :)
2014. jún. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!