Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok,...

32 hetes kismama vagyok, normalis, hogy viszket a hasam? Kicsit vakartam es kis apro pottyok jottek ki! Szanitarszesszel be lehet kenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 06:49
 1/5 A kérdező kommentje:
4 helyen kicsit pepirosodott ahogy megvakartam kicsit,ez baj?
2014. jún. 9. 06:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyúlik a bőröd, szerintem attól viszket a hasad. Nekem folyton a köldököm körül viszket, testápolóval szoktam kenegetni. Nekem is volt, hogy apró piros pöttyök jöttek ki a vakarás helyén. Próbáld ne vakargatni, kenegesd valamilyen testápolóval. Azt a szeszt nem ismerem, amit használtál, nem tudom lehet e használni. Én ilyenkor csak testápolóval kenem be.
2014. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól van, amit 2es is írt; nyúlik a bőröd. Nekem is nagyon viszketett, ha megvakartam pöttyös lett. Baj nem lesz tőle, csak a viszketés nagyon rossz tud lenni. Volt,h Fenistillel kentem be. Egyébként pedig elkezdtem rendszeresen Biomed-es körömvirágkrémmel kenni, az nagyon jól helyrehozta. És nem vettem fel olyan ruhát, ami a pocakomat nyomta, így kismama nadrágot sem. A szesszel nem hiszem,h sokra mész, sztem csak tovább szárítaná a bőröd.
2014. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.vszinuleg nyulik.kenegesd.a masik ok pedig lehet h terhessegi kiutesed van.de azert ezt n hinnem de leirom h velem mi volt.aterhesseg 33.heteben kb.elkezfldtem ugy vakarozni mint egy bolhas kutya azt hittemmegzavarodok.felirtak mindenfele kenceficet allitottak h allergia vmi mososzerre.mondtam h semmi uj cuccot nem hastnalok es sose voltam semmire sem allergias.a szodabikarbonas lemosas az kicsit enyhitette es kb.harm negy het alatt elmult magatol.sszornyu volt.persze nem usztam meg ennyivel,szoptataskor is kijott de akkor nem voltvannyura durva.
2014. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az allergia nem karos a babara?
2014. jún. 9. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!