Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakra ütés, lehet baj?

Pocakra ütés, lehet baj?

Figyelt kérdés

Kisfiam a tv távirányítót kb 20 cm-ről a pocakomra ejtette. (Pont ahol a kistesó van. :( )

Kicsit megijedtem, mert elég sokat görcsölök egész terhesség alatt. 4. hó elején vagyok.


2014. jún. 9. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem lehet baj. :)
2014. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem.
2014. jún. 9. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlaggódod!
2014. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lett ne aggódj.Én konkrétan hasra estem 8 hónaposan.Olyannyira hogy pattantam a hasamonegyet mint egy gumilabdán.Úgy segítettek fel.Rohantam a dokihoz hogy mi történt nézzen meg.Megnyugtatott hogy semmi bsja nem lett a babának , sok anyuka elesik, megüti a pocakját.A magzatvíz stb nagy védelmet nyújt!
2014. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tudom, hogy sokszor túlaggódom, de nehezen jött össze a baba. :)
2014. jún. 9. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, ettől semmi baj nem lehet. Egy távirányító nem is nehéz, nem üthet akkorát. Gondolj bele mennyi minden védi őt és mennyi minden tompítja le az ütést (a magzatvíz, a magzatburok, a hasfalad, stb.).
2014. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. :)
2014. jún. 9. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat első, neked is zöld kezecskét akartam adni, de félrenyomtam. :(
2014. jún. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!