Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen lehet repülővel...

18 hetesen lehet repülővel utazni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapból igen, de konzultálj az orvosoddal, ő tud személyreszabott tanácsot adni.
2014. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha problémamentes a terhességed, akkor lehet. Ha vannak gondok, akkor beszéld meg az orvosoddal.

Én 20 és 24 hetes leszek, amikor repülök majd. :) Ja és 8 és 10 hetesen is repültem. Nem volt szerencsére semmi gond.

15 hkm

2014. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pont 18 hetesen repültem, semmi gond nem volt.
2014. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen

Én pont holnap fogok és pont 18 hetes vagyok.az előző terhesség is végig repdestuk...ne menj át az detektoros kapun, szolj hogy terhes vagy.ennyi.

2014. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes terhességi kortól repülök szinte havonta, a baba nagyon jól érzi magát! :)
2014. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondjak, hogy a 2. trimeszter a legbiztonsagosabb, tehat akkor a legalkalmasabb repulni. En tobbszor repultem ikerterhesseg alatt, es nem volt semmi komplikacio. Ha hosszabb repuloutat tervezel, akkor azert probalj meg gyakran setalgatni, masszirozni a labaidat, mert a terhes kismamaknal nagyobb a trombozis veszelye. De ha nincs ra hajlam egyebkent sem, akkor nem veszes.
2014. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövőhét kedden fogok repülni, igaz akkor màr a 19. hétben leszek. :) nem lesz hosszú az út, csak 2, 5 óra. A terhességem szerencsére idàig problémamentes, , szóval nincs különösebb ok, amiért ne repülhetnék. Csak izgulok, mert első baba! :) köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 11. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!