Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen női és férfi keresztnev...

Milyen női és férfi keresztneveket tanácsolnátok a Kukk vezetéknévhez? Vicceskedők kérem kíméljenek. Épp elég baj a gyereknek én nem vettem fel semmilyen formában a férjem nevét.

Figyelt kérdés
Sajnos sok keresztnév nem illik ehhez a vezetéknévhez. Az A-val I-vel K-val kezdődő nevek kizárva, pedig a kedvencem az Abigél (kuka lenne) és az Ábel (kábel lenne)

2014. jún. 10. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem valami, csengő, édes, (vicces) nevet válassz.


Pl. Kukk Csenge , Kukk Luca, Kukk Lia, Kukk Lara

2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja igen fiú, Kukk Ádám, :) Sztem szép.
2014. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 FIVESTAR ***** válasza:
12%
Habakukk
2014. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Pont ne vicces és csengő nevet válassz. Liliána/Lilien, Boglárka, Heléna, Ákos, Bence, Balázs, Máté
2014. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszabb keresztnevekben gondolkodnék, hogy "eltereljem a figyelmet" a vezetéknévről:) Pl.: Kukk Veronika, Kukk Levente..ilyesmi:)
2014. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég rövid is ez a vezetéknév, mindenképpen vmi hosszabb, min. 3 szótagosat választanék. Pl. Diána, Tímea, Dániel, Dominik. De nem tudom, Neked mik tetszenek. Amúgy a Te vezetéknevedet nem kaphatnák? Én úgy tudom,h igen. Már csak Téged érezhetően zavar ez a név.
2014. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Lány név: Sára,Erika,Lilla, Borka

Fiú: Noel, Dorián,


Elég macerás név, de szerintem nem lesz vele baj :)

2014. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Kukk Andor, Kukk Izidor, Kukk Anasztázia
2014. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Ha jól emlékszem az anyakönyvvezető "tájékoztatására", kaphatják a gyerekek kettőtök vezetéknevét is kötőjelesen. Ha mondjuk, te Szabó vagy, a Kukk-Szabó Abigél/Ábel már tök jól hangzik.
2014. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen egy hosszú név illik hozzá.


Kukk Veronika, Kukk Natália, Kukk Dominik, Kukk Alexander


(egyébként nem olyan vészes ez a név...)

2014. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!