Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illik előre bejelenteni a...

Illik előre bejelenteni a leendő nagyszülőknek hogy babát tervezünk?

Figyelt kérdés
Párom idős édesanyja velünk él, jó a viszonyunk. Pozitív teszt után kezdtem el gondolkozni nem-e kellett volna felkészíteni a dologra?! Hogy kéne neki elmondani? Nem a véleményétől félek vagy valami csak most olyan fura ez nekem.
2014. jún. 11. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt ember nem kér engedélyt, hogy gyereket vállaljon. A gond az, hogy ti együtt éltek. Ideje lenne önállósodni. Hogy kéne elmondani? :) Nyíltan, egyenesen: Nagymama leszel!
2014. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha ti éltek nála, akkor illő elore bejelenteni, tulajdonképpen "engedélyt kérni". Ha o el nálatok, akkor max egy beszélgetés alkalmával, ha szoba jon valahogy a téma, akkor lehet mondani, hogy ti most tervezitek.
2014. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem nem kell előre bejelenteni. nem kell minden éjjel a szobatok előtt varnia na lesz e kisunoka!

:)

A baba akkor jo ha jön. magánügy hogy probalkoztatok. És ha nem jött volna össze akkor minden honapban kérdezgette volna h na mi a helyzet. Az nagyon rosz lett volna. A mi családunk tudta de csak mert volt egy vetélésem és mikor elkértük a kocsit megmondruk hogy a korhazba megyünk mert elment a baba. Onnantol tudtak hogy bizony rajta vagyunk a gyerektémán. Kérdezgettek is mindig utanna, nagyon rosz volt. De a pár honap mulva nem kérdezgettek többet:)

3hós anyukája

2014. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
cjaj ez azegyütt lakás vs önállosodás...hogy ez mindig szemet szur mindenkinek. Mi is együtt lakunk anyosomékkal és ettől függetlenül önálloak vagyunk csak még házunk nincs ennyi.
2014. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom már 6 éve nem él otthon hozzám költözött saját lakásomba(persze mára már közöskén van tekintve) mi még is mondtuk az anyukájának hogy tervbe van készüljön fel ( igaz elég érdekes a viszonyunk ) Szerencsére nem járt a nyakunkra a mikor jönn már szöveggel. 1,5 évet vártunk rá. Szócal nyugodtam mondhatod neki ha szeretnéd de nem kötelező!!32hkm
2014. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Külön háztartást vezetünk, nem függünk egymástól. Én is úgy gondoltam eddig hogy ez nem tartozik másra de egy kicsit elbizonytalanodtam. Azért mert sógornőm pár hete jelentette be hogy tervezik a babát én meg itt vagyok a pozitív teszttel és nem tudott a "tervünkről"
2014. jún. 11. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nyugi nem fog megharagudni!!!! Örülni fog neki!!!Ez nem olyan hogy kötelező közhíré tenni. Gratulálok vigyázz magadra!!32hkm
2014. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy beleszólhatna, akárki él is akárkinél... Ennek csak örülni lehet egyébként is. :) Gratulálok!
2014. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!