Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt kimutatja-e...

Terhességi teszt kimutatja-e ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A párommal május 16.án voltunk együtt, 5 napja késik a menszeszem, pedig nem szokott. (hozzá kell tenni hogy nagyon stresszes hónapom volt és a bioritmusom is kicsit felborult - nem akkor keltem és nem akkor feküdtem mint előtte kb 10hónapig minden nap) Ma vettem terhességi tesztet, de a teszt elvégzése még elmentem mosdóba, majd utána sokat ittam, dél körül csináltam meg, a vizeletem színtelen volt. A teszt egyértelműen negatív lett. Lehetséges-e hogy a teszt "hamis", mivel esetleg az előző vizeletemmel már 'mindent' kiürítettem és a színtelen vizelet már nem tartalmazott hormont? Következő tesztet még pár napig nem tudok venni személyes okok miatt, de nagyon izgulok, vajon van-e esély arra, hogy mégis terhes vagyok? Terhesség kezdeti tünetei eddig nem jelentkeztek.

2014. jún. 13. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

én 1 hét mulva teszteltem sokáig tartogatott vizelettel

lehet hamis is, annyira kis terhesség hogy még nagyon kevés a hormon főleg ha nem "régi"pisi volt

probáld ujra, esély van de lehet negativ is a teszt, lehet csak késik ebben a honapban

2014. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kimutatja.Nekem a fogantatás után 2 hétre kimutatta mindkétszer.Az első napon amikor nem vártam a menzeszt.
2014. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én már émelyegtem mikir teszteltem! de nem vagyunk egyformák, lehet te nem viseled majd hányással

(első voltam)

2014. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!