Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes babás vagyok, eleinte...

23 hetes babás vagyok, eleinte több kedvem volt a szexhez, mint nem terhesen, sőt sokkal hamarabb és többször volt orgazmusom. Hetek óta semmi kedvem hozzá és az egész valahogy sokkal nehezebben megy. Hogyan fog alakulni a szexuális vágyam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már 24 hetes vagyok, én az elejétől kezdve átlagba kb hetente 3-4x is együtt vagyok a párommal, és ugyanúgy élvezem mint terhesség előtt. Szerintem ez egyénenként változó!

És lehet még neked is változni fog a hozzáállásod a dologhoz! Kitartás!

2008. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, 12 hétig semmi kedvem nem volt hozzá, aztán a 20 hétig megint normális lett a szexuális életünk, de azóta sajnos semmi, én nem izgulok és nem is nedvesedek be, többször próbáltuk eredménytelenül.

Sajnálom a párom, de megoldjuk másképp.

2008. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most töltöttem be a 15. hetet de mióta tudom hogy babás vagyok egyáltalán nem kívánom. Remélem egyszer visszartér a normális:)
2008. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elején nem volt vágyam kb. a 18. hétig. Utána meg egyfolytában csak azon járt az eszem. Most pedig egy pár hete el vagyok tiltva tőle, és nem tudom hogy bírom majd...

33 hetes kismama

2008. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán van hozzá kedvem, ez a 10. hét, de azért megerőltetem magam néha, hogy a párom ne szenvedjen hiányt, de egészen belejövök közben és nekem is van orgazmusom.

Szóval evés közben jön meg az étvágy.

2008. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, mint az előző hozzászóló. Mióta terhes vagyok, alapból semmi kedvem hozzá, de tudom, hogy a páromnak szüksége van rá... így is volt pár hét, amikor abszolút nem csináltuk. Most 19 hetes vagyok, heti 2-3-szor csináljuk, és a végefelé már én is élvezni szoktam:) de soha nem kezdeményezek, mint régen...
2008. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, a kezdeményezés az megszűnt nálam..

ráadásul egyáltalán nem nedvesedem, sőt, még az elején, amikor állatira kívántam, akkor sem nedvesedtem (!). a páromért azért mindent megteszek, szerencsére nálunk is több módozata van a dolognak.. de azért jó lenne, ha kicsit kívánósabb lennék... szép babavárást nektek és köszi a válaszokat!!!!

2008. júl. 31. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:

A párommal észre sem vesszük, hogy terhes lennék, leszámítva, hogy bizonyos pózokban már nyom, vagy kényelmetlen.

Ugyanolyan a szexuális étvágyam, mint a terhesség előtt.

Majdnem mindennap együtt vagyunk.

20 hetes mami

2008. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

elég idegesítő, hogy megfogalmazok egy kérdést, aztán valaki belenyúl és átfogalmazza.. nem értem, miért kell valamit átírni..

egyébként köszi a válaszokat!

2008. aug. 5. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

A hogyan fog alakulnia szexuális vágyadra jósnőre lenne szűkséged.

Egyén és helyzet függő. Ez mindenkinek másképp alakul.

2008. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!